Новини України
ФОТО. Щойно! в Україні на найбільшій ТЕС  масштабна аварія. Пожежу вuдно за десяткu кілометрів!

ФОТО. Щойно! в Україні на найбільшій ТЕС масштабна аварія. Пожежу вuдно за десяткu кілометрів!


----------------------------------
В Энергодаре Запорожской области на тепловой электростанции произошла серьезная авария, в результате которой город и еще несколько населенных пунктов остались без света. Однако спустя около 30 минут электроснабжение частично начало возобновляться.
Об этом в Facebook сообщил мэр города Дмитрий Орлов. Он уточнил, что среди других пострадавших городов – Днепрорудное (чтобы посмотреть фото и видео, доскролльте страницу до конца).
"Все блоки теплової станції раптово сіли на" нуль ". Через пів години в місті електропостачання початок частково відновлюватися. Медико-санітарна частина працює в штатному режимі, пацієнти забезпечені всім необхідним ", - написав мер.
Що саме стало причиною аварії, поки не уточнюється. Орлов зазначив, що ТЕС ще не дала офіційну інформацію про подію.
Раніше депутат міськради Енергодара Анатолій Анохін в Facebook повідомляв, що крім електрики також скінчилась вода. У мережі також з'явилися кадри, як жителі міста нібито скуповують воду в магазинах.
"Все місто без світла ... За всіма ознаками - серйозна аварія на самій ЗаТЕС. Може бути навіть з зупинкою блоку. Мобільний зв'язок перевантажений, води немає - зупинилися насоси ", - написав депутат.
У соцмережах писали про вибух і пожежу на ТЕС. Анохін зазначив, що гул, який всі чули - це аварійний скид пара на станції.

Також місцеві жителі відзначають, що крім Енергодара електропостачання немає в Дніпрорудному. За словами Орлова, світла немає в кількох населених пунктах.
Також в мережі з'явилося відео, на якому нібито зображено пожежа на ТЕС.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: