Новини України
От і все догрались – пoчaлoсь. Батько Зeлeнcькoгo врiзaв – зaткнyв за сuнa. Мeдвeдчyк вcе

От і все догрались – пoчaлoсь. Батько Зeлeнcькoгo врiзaв – зaткнyв за сuнa. Мeдвeдчyк вcе


----------------------------------
Олександр Семенович Зеленський в коментарі “Країні” розповів, як ставиться до рішення свого сина, президента України Володимира Зеленського, заборонити канали “NewsOne”, “ZIK”, “112”.
“Може, я не розумію демократію… Ну, не подобається мені. Я ж не впливаю на це. Я своєю справою займаюся. Іноді так грубо це все на телеканалах подається, ну, просто недобре”, – заявив Олександр Зеленський.
Крім того, батько президента зізнався, що колись дивився, тепер уже заблоковані, телеканали
Було. Зараз менше, перестав. Я зараз дивлюся “Україна 24” і “Україна”. Може, я упереджено кажу, я батько, завжди переживаю за сина. Ну, я ці канали вже не дивлюся, напевно, місяці три, чотири. мене влаштовує “Україна”, “Україна 24”, “СТБ” дуже люблю, “ICTV”, багато каналів “, – розповів Олександр Зеленський.
Батько Зеленського також розповів, чи не оцінює це як зазіхання на свободу слова.
“Я нічого не оцінюю, я своєю справою займаюся. Я батько. Я в своїх справах трошки розбираюсь і люблю свою роботу. Я не знаю, який тиск, але є ж межа. Так як його поливають, ні в одній країні такого немає. Мені так здається, може бути, я помиляюся. Мені прикро, що в нашій країні замість того, щоб один одного підтримувати, щоб витягувати цю країну, щоб допомагати зробити її більш багатою… Один бруд ллється. Я не займаюся цим, мені приносять, посилають мені. Я цим не займаюся, але є дуже багато прихильників мого сина, вони за нього турбуються і хвилюються, вони мені висилають. Ви хотіли мою думку дізнатися, я вам відповів “, – сказав він.
Також він відповів на питання, чи варто забороняти канали, якщо комусь не подобається їхня риторика.
“Я не знаю, якщо це не відповідає дійсності, я б заборонив. Ось кажуть, корупція збільшилася в шість разів. А дивишся міжнародні результати – на три сходинки піднялася”, – зазначив він.
Додамо, що заблокувавши телеканали Віктора Медведчука ZIK, “112 Україна” і NewsOne президент завоював повагу більшості українців, зокрема й прихильників 5 президента Петра Порошенка.
Політичний аналітик Дмитро Литвин запевнив, що Зеленський лише одними санкціями, які навіть не обговорювали ЗМІ напередодні, зміг змінити ставлення суспільства до нього. Це рішення стало для президента “унікальним”.
На блокування телеканалів Медведчука, за словами Литвина, українці чекали довго. Він розповів, що цим рішенням Зеленський досягнув:
  • великої аудиторії Петра Порошенка;
  • нейтральної аудиторії, яка була близькою до Порошенка, “Голосу” чи інших політичних сил;
  • аудиторії ОПЗЖ, яка завжди критикувала його.
“Аудиторії Порошенка він показав, що він ще крутіший. Аудиторії людей, які були посередині – що може прийняти сильне рішення”,– пояснив Литвин.
Водночас політичний аналітик сказав, що 3 категорія – аудиторія ОПЗЖ – також програла у цій ситуації.
“Зеленський їм показав, що їхня агітація про те, що “він такий, як і Порошенко” – розсипалася”, – наголосив експерт.
Литвин запевнив, що Зеленський зробив те, чого б Порошенко не зробив ніколи.
“Рішення просте – лише за 1 день прийняли, але воно емоційно забезпечило доступ Зеленського до усіх груп суспільства. Саме тому до президента зараз багато уваги, адже це гарне рішення”, – підсумував політичний аналітик.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: