Новини України
Щойно! Сталось немuслuме – не зупuнuти. Коболев побілів – люди пробuлись. Забратu все – Зеленськuй в ударі.

Щойно! Сталось немuслuме – не зупuнuти. Коболев побілів – люди пробuлись. Забратu все – Зеленськuй в ударі.


----------------------------------
У Закарпатської області близько пів сотні людей, які вимагали зниження тарифів на газ та електрику, перекривали трасу Київ-Чоп. Про це повідомляється на сторінці у Facebook Мукачево Лайв.
“Люди перекрили рух трасою Київ-Чоп при виїзді з міста”, – зазначив місцевий житель Сергій Радчук.
Як зазначається, близько 50 людей безперервно ходили по пішохідному переходу на виїзді з Мукачево.
Так, протестувальники вважають, що влада не зважає на думку населення та не хоче дослухатися до закликів зменшити тарифи на енергоресурси.
“Ми, як підприємці, підтримуємо акцію, що проходить на території всієї України щодо тарифів… Ми знаходимося на трасі “Київ-Чоп” у місті Мукачево, де громадяни прийшли виявити свою позицію щодо тарифів. Я, як підприємець, можу наголосити, що другий місяць влада ігнорує наші вимоги, наші прохання до співпраці”, – зауважив учасник акції.
Також, на місці працювали поліцейські. Автомобілі перенаправляли іншими шляхами, зокрема в об’їзд через місто Мукачево.
В свою чергу, Телеграм канал PavlovskyNEWS  пише:
Далі в оригіналі:
Поки в Лубнах через високі тарифи люди перекривають дорогу Київ-Харків, місцева влада тільки розводить руками, стверджуючи, що для вирішення проблеми зробила все можливе.
У коментарі нашому телеграм-каналу представник Лубенської міськради заявив, що у них немає важелів впливу на «Лубнигаз», щоб знизити тарифи для населення.
При цьому місцева влада нас запевнила, що всі необхідні звернення до вищих чинів влади з проханням вплинути на ситуацію з тарифами були спрямовані, але поки «Лубнигаз» залишається приватним підприємством і знизити ціни неможливо.
Сьогодні жителі Лубен знову перекрили трасу Київ-Харків і вимагають від влади конкретних дій для зниження тарифів. В іншому випадку погрожують вже через тиждень паралізувати автомобільний рух по всій країні.

Зазначимо, понад 90% українців підтримують тарифні протести проти підвищення комуналки. Одночасно з цим більше 50% українців виступають за відставку уряду.
Про це свідчать результати опитування , проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.
На питання про ставлення до тарифних протестів 91,1% респондентів відповіли, що вони швидше або повністю їх підтримують. Бунти не підтримують – 6,3%.
Крім того, 55,4% опитаних людей швидше або повністю підтримують ідею відставки діючого уряду і формування нового Кабміну Не підтримують – 29,2%.
Нагадаємо, нещодавно Державний аудит дав відповідь на запитання, куди йдуть прибутки від необґрунтовано завищених тарифів.
Перевірка офіційно встановила, що 225 мільярдів гривень незаконно виведено з НАК «Нафтогаз» за межі України! 225 мільярдів гривень!!! Тільки вдумайтеся в цю цифру! Це більше, ніж кредити, які Україні дає МВФ!!! І це ті гроші, які незаконно витягли з кишені кожного!- пишуть Українці
Можливо, після оприлюднення результатів цього Державного аудиту хтось поніс покарання? Ні! Ані попередній президент, під керівництвом якого тарифи зросли в одинадцять разів, ані «топ-менеджери», під керівництвом яких НАК «Нафтогаз» перетворився на злодійське кодло. Останніх – навпаки відправили на підвищення! Коболєва додатково призначили в наглядову раду ще однієї компанії, а Вітренка, замість в’язниці, поставили виконувати обов’язки міністра енергетики!- ось про що йдеться в коментарях, ось про що говорять люди окрім тарифів. Більше так як було не буде.
Нинішня ситуація обурлива ще й тому, що Україна має унікальні можливості для забезпечення своїх громадян дешевими енергоносіями. Це газ власного видобутку і ще додатково у нас є підземні газові сховища, що дозволяє купувати газ влітку, у період найнижчих цін, і за цими низькими цінами продавати його українцям у пік сезону, незалежно від ринкової кон’юнктури. Ці сховища не належать ні владі, ні корупціонерам Коболєву та Вітренку, ні міжнародним стерв’ятникам, вони належать кожному українцю! – йдеть у повідомленні в Фейсбуці, яке активно поширюють українці.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: