Новини України
Тeрмiнoвa нoвuнa! Відключатuмуть світл0 по всій країні. Радuм0 вам запасатuся ліхтарuками і свічкамu. Українців п0передuлu

Тeрмiнoвa нoвuнa! Відключатuмуть світл0 по всій країні. Радuм0 вам запасатuся ліхтарuками і свічкамu. Українців п0передuлu


----------------------------------
Ситуація з запасами вугілля на теплових електростанціях України залишається критичною. У той час як про зниження запасів вугілля до критичного рівня стало відомо ще в січні 2021 року запаси все ще скорочуються.

 Як повідомляє прес-служба Нацкомісії з держрегулювання в сферах енергетики і компослуг, продовження скорочення запасів призведе до загальносистемної аварії.
У НКРЕКУ сказали, що рекордно низькі запаси вугілля на українських теплоелектростанціях можуть стати причиною загальносистемної аварії. Скорочення запасів становить пряму загрозу для стабільності роботи ТЕС. Зокрема, можуть почати вводитися в дії графіки аварійного припинення постачання споживачів електроенергією – тобто, можуть початися віялові відключення.
За інформацією “Укренерго” на 31 січня 2021 року запаси вугілля на українських ТЕС скоротилися в 5,7 разу починаючи з листопада 2020 року. Майже половина запасів знаходяться на складах двох станцій – Луганській та Слов’янської. Протягом останнього тижня січня, обсяги газового вугілля на складах збільшилися на 0,5%, а антрацитового – скоротилися на 12,2%.
У НКРЕКУ заявили про необхідність встановлення причин недостатньої кількості вугілля на складах українських ТЕС. Для цього будуть проведені позапланові перевірки на декількох станціях.
Найменше вугілля міститься на Трипільської та Зміївської ТЕС – за розрахунками, запасів палива там вистачить всього на 1-4 дня виробництва. На ряді станцій, що входять до складу ДТЕК, запасів вистачить на 2-4 дні.
Нагадаємо, за інформацією на 25 січня, на складах українських ТЕС містилося близько 455 тисяч тонн вугілля, що є найнижчими запасами за всі роки незалежності України.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: