Світові новини
Щойно! Д0сuть з нuми панькатuся !Бaйдeн вuставuв Kрeмлю ультuматум – Нeгaйнo і без всякuх умов. Ви заплатите сповна

Щойно! Д0сuть з нuми панькатuся !Бaйдeн вuставuв Kрeмлю ультuматум – Нeгaйнo і без всякuх умов. Ви заплатите сповна


----------------------------------
Новообраний президент США Джозеф Байден жорстко попередив Росію, що Білий дім буде без квагань “змушувати платити” Москву за її діяння.

Виступаючи в Держдепартаменті, президент США Джо Байден заявив, що дні, коли Америка поступається перед лицем агресивних дій Росії, пройшли. Про це  повідомляє  Telegram-канал “Український Діалог
“Америка повертається” – почав свою промову Байден. Глава США заявив, що він “ясно дав зрозуміти Путіну в манері, дуже відмінною від його попередника”, що дні, коли США будуть здаватися перед лицем агресивних дій Росії, пройшли.
“Ми будемо без вагань змушувати Росію платити”, – попередив Байден.
Крім цього, американський лідер озвучив перший ультиматум Кремлю: “Я закликаю негайно і без попередніх умов звільнити Навального”. Господар Білого дому також зазначив, що в ситуації з договором СНО-3 США вибрали шлях дипломатичного спілкування з противниками.
Сьогодні стало відомо про намір США ввести  персональні санкції  проти Путіна і членів його сім’ї за арешт Навального. Під обмеження також можуть потрапити всі особи, причетні до справи російського опозиціонера.
До цього Байден  прямо пов’язав  Москву з війною на Донбасі і  попередив  про намір США розширити “нормандський формат”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: