Цікаве
«Але ж нaс вcі бoялuся…»  -  Розповідь українця про так зване «прекрасне» жuття в СРСР пiдiрвaв мeрeжy

«Але ж нaс вcі бoялuся…» - Розповідь українця про так зване «прекрасне» жuття в СРСР пiдiрвaв мeрeжy


----------------------------------
Пост Звичайно українця про життя в СРСР підірвав ятір своєю неоднозначністю ... Користувачі в мережі ОХОЧЕ обговорюють его и діляться своими згадка про ЦІ часи, плюсами и мінусамі тієї епохи радянського союзу.

Тоді нас все боялися ...

Ідеш ти зі школи в у * біщних сандалики, в у * біщной формі, з у * біщним ранцем після уроку англійської від вчительки, яка ніколи в житті не чула, як звучить англійська мова.

йдеш повз вуличної півнухі, де роботяги п * здят один одного кружками з розведеним пральним порошком пивом.

повз перукарні, в яку тебе зі школи виганяли за те що «вуха не відкриті» до у * біщной перукарці, яка спочатку поріже тобі шию бритвою, а потім смердючим «шипром» її заллє.

йдеш повз овочевого магазину, в який саме підвезли на самоскиді «свіжі овочі» і сморід стоїть така, що, с * ка, шкільна котлета з кисло-солоним огірком лізе назад.

йдеш повз трьохсотметровій черги вантажівок, які привезли металолом на «вторчермет». і вони стоять, не глушить двигуни, тому що по-перше, може не завестися, а по-друге, бензин державних, х * Чи його економити.

приходиш додому, де сусіди за парканом, що працюють на національному ринку «на м'ясі» і тому їздять на двох «жигулях» шостої моделі, в сотий раз слухають пісню про вишні, дозрілі в саду у дяді вані і п'яними голосами підспівують.

і так, с * ка, радісно на душі, від того, що гагарин перший полетів у космос, а п'ятирічний план по прокату чорних металів виконаний за 4 роки.

і будь-який американський робітник мріє опинитися на місці моїх батьків в сраним проектному НДІ на 120 рублів, але не має такої можливості.

і особливо від того, що в усьому світі нас поважають і бояться.

Alex Sosnovchik
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: