Новини України
Щойно!Прuйшов удар звідкu не чекалu. Погані новини для  0ПЗЖ. Партії нe буде – вонu в пaнiцi.

Щойно!Прuйшов удар звідкu не чекалu. Погані новини для 0ПЗЖ. Партії нe буде – вонu в пaнiцi.


----------------------------------
Політолог, керівник експертної групи “Бюро аналізу політики” Віктор Бобиренко вважає, що ОПЗЖ скоро спіткне та ж доля, яка спіткала комуністичну партію в УкраїніТаку думку він озвучив в ефірі програми “Головне” телеканалу “Еспресо”.

“Якщо Зеленський перейшов Рубікон і так сталося, що він різко “поправішав”, то було б добре йому йти далі, працювати над тим, щоб люди з ОПЗЖ втрачали свій спокій. Найкращим був би той референдум, на якому б винесли питання про заборону ОПЗЖ як партії слідом за комуністичною, і щоб вони пішли десь у тартарари, Тмутаракань або за Кільцеву московську дорогу”, – пожартував політичний експерт.
“Якщо Зеленський піде далі і РНБО буде приймати якісь рішення, то можна буде запроваджувати місцеві санкції, не чекаючи санкцій Сполучених Штатів проти конкретних депутатів і заводити на них кримінальні справи. Не вважаю ОПЗЖ політичною партією у класичному розумінні. Це – типова хрестоматійна п’ята колона Кремля і боротьба з нею має проводитися як з колаборантами, сепаратистами та посібниками тероризму. Відповідно, наслідки для них мають бути такими ж, як для комуністичної партії”, – резюмував Віктор Бобиренко. 
А хмельничани вже сьогодні Хмельничани “взялися” за велику політику: Вимагають заборонити ОПЗЖ
На сайті електронних петицій розпочався збір підписів, за п’ять днів зібрали десяту частину необхідних голосів
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: