Новини України
ВІДЕО. Щойно! У Киевi Нацкорпус заявив про початок штyрмy Тiтyшoк ОПЗЖ, чутно пoстрiли і вибyхи

ВІДЕО. Щойно! У Киевi Нацкорпус заявив про початок штyрмy Тiтyшoк ОПЗЖ, чутно пoстрiли і вибyхи


----------------------------------
Український Нацкорпус продовжує блокувати імовірно прихильників представників депутатів “ОПЗЖ” Іллі Ківи і Віктора Медвечука.
Про це повідомляє портал ” Хвиля ” з посиланням на Telegram-канал PavlovskyNEWS.
Активісти Національного корпусу України зібралися поруч з базою, на якій вичікувальну позицію зайняли невідомі молоді люди. Відповідно до інформації , це бойовики Ківи-Медведчука, які відстоюють інтереси представників партії “ОПЗЖ”. Стверджується, що ці люди готували провокації в Києві, проте в даний час вони оточені Нацкорпусом.
Представники Нацкорпуса заявили про те, що з боку бойовиків почали звучати постріли, які чутно навіть на знятому журналістами відео. При цьому видно, що українські патріоти стоять на позиції і не роблять активних дій у відповідь.
Нацкорпус викликав на місце події представників поліції. Патріоти заявили, що якщо правоохоронні органи не захочуть втручатися в те, що відбувається, то у них самих досить сил для того, щоб не дозволити “бойовикам Ківи” влаштувати провокації.
Незабаром до журналістів вийшли і люди, яких заблокували представники Нацкорпуса. Від них висунувся міцний молодий чоловік, який назвав себе чемпіоном світу з кікбоксингу та професійним боксером. Він запропонував всім охочим поборотися з ним в спортивному єдиноборстві, назвавши себе справжнім патріотом, який “піднімав Україну з шестирічного віку”. Після цього “бойовики Ківи” почали викрикувати образливі епітети на адресу опонентів.
Тим часом, представник “ОТЗЖ” Ілля Ківа вийшов у прямий ефір і заявив, що в цей час в Києві проходять спортивні збори з боксу і триборства учасників громадянської організації “Патріоти за життя”.
Він зазначив, що зібралися молодчики планово готуються до спортивних заходів на офіційно орендованій території, запевнивши, що “все законно і без будь-яких порушень”. Після цього депутат дозволив собі неприємні відгуки про політичних опонентів, які не припустимі у пресі.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓