Новини України
Щойно в Раді, це кінець. Гнати їх! Тягнuбок влупuв – Мураєва підкосил0.  3а нuмu прuйшлu, вuкuнутu геть!

Щойно в Раді, це кінець. Гнати їх! Тягнuбок влупuв – Мураєва підкосил0. 3а нuмu прuйшлu, вuкuнутu геть!


----------------------------------
Щодо блокування медведчуківських каналів. Про останні резонансні події висловився і лідер “Свободи”, ексдепутат Олег Тягнибок.


Своїми думками він поділився на свой сторінці у Фейсбук.
Як все виявилось просто! Не треба було чекати п’ять років. Не треба було балотуватися на наступний термін, щоб «встигнути» щось закінчити. Можна було просто взяти й закрити. Одним указом.
Як і пропонувала Свобода, до речі, зі самого початку війни. Пункт з програми партії:
5.5. Позбавляти ліцензій ті ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду.
Можна було зробити це і в 2018-му, коли в парламенті голосували відповідну постанову. Свободівці, звісно, її підтримали. Але РНБО на чолі з Порошенком (саме до них апелювали народні депутати в постанові) справу так і не завершили. Бо, вочевидь, і не хотіли завершити.
Тепер хочеться сподіватися, що це не схема легалізації цих пропагандистських каналів (через «реформовані» суди, які, очевидно, розглядатимуть відповідні позови і в результаті можуть все скасувати).

Блокування цих каналів — це тільки початок перемоги в інформаційній війні проти московитів. Маємо атакувати далі. Забороняти антиукраїнську діяльність московської церкви та ухвалювати закон про кримінальну відповідальність за колабораціонізм, зареєстрований свободівкою Оксана Савчук.
“А для завершення справи — треба викинути всю антидержавну нечисть з Верховної Ради і покарати її. Щоби це сталося, у парламенті має бути справжній проукраїнський спецназ. Який не на словах, а на ділі може боротися й бореться за українську державність”, – підсумував Тягнибок.
І з його словами важко не погодитися, особливо на фоні недавньої скндальної заяви колишнього народного депутата, лідера партії “Наші” Євгена Мураєва.
Мураєв вважає, що на підконтрольній Україні території громадяни гинуть внаслідок обстрілів бойовиків, а в окупованих районах – від пострілів ЗСУ.
“Вони самі застрелили себе, напевно? Постріли лунали з боку ЗСУ і добробатів”, – заявив політик.
Водночас Мураєв не заперечує, що Росія підтримує окупантів, але, на його думку, не військами, а зброєю, грошима, електроенергією, газопостачанням та доступом до банківської системи. Україна ж, вважає представник опозиції, “відмовила і влаштувала блокаду”.
Висловив він і свою думку з приводу сторін конфлікту на Донбасі.
“На нашій території воюють Російська Федерація зі Сполученими штатами нашими руками. Одні допомагають офіційному Києву, а інші допомагають невизнаним республікам. Вони з’ясовують свої стосунки за рахунок нас”, – сказав Мураєв.
Українці обурені словами екснардепа і вважають, що канал Мураєва “НАШ”, також варто закрити.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: