Новини України
ФОТО. Усі 8 Мільйонів Загuнули! Причина Ш0кує! Фермер Відправив Замовнику Бджіл, Які Не Доїхали

ФОТО. Усі 8 Мільйонів Загuнули! Причина Ш0кує! Фермер Відправив Замовнику Бджіл, Які Не Доїхали


----------------------------------
Бджолярі планують судитись із Укрпоштою.
Бджолярі з Іршави і Виноградова, що на Закарпатті,  відправили Укрпоштою 8 мільйонів бджіл своїм замовникам. Утім комахи живими до пункту призначення не добрались і загинули вдорозі.
Про це повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму каналі в Telegram.
За його словами, інцидент стався 11 травня. Бджіл надіслали Укрпоштою до замовників в спеціальних ємностях, з маткою і спецільним розплодом.

«400 спеціальних пакетів працівники Укрпошти везли у звичайній вантажівці Hyundai. Через відсутність кисню і відсіків для провітрювання усі 8 мільйонів бджіл, що були у вантажівців не вижили. Це виявили в Ужгороді за кілька годин після відправки», — розповів журналіст.
Бджолярі звернулись до поліції і планують судитись із Укрпоштою. Вартість усіх відправлених комах становить близько 500 тисяч гривень.
Як повідомляє «Суспільне», зараз у Закарпатській дирекції Укрпошти зясовують, як це сталося, на якому етапі і чому.
«Там великий спектр всіх нюансів, які могли спричинити до цього. Як тільки ми все з’ясуємо, відберемо всі необхідні заяви, повідомлення та пояснення від зацікавлених сторін — можна буде більш конкретніше говорити», — прокоментував керівник Закарпатської дирекції Укрпошти Сергій Калій.
Також він додав, що у випадку, якщо з’ясується, що бджоли загинули з вини працівників компанії, то причетних притягнуть до відповідальності.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: