Новини України
Під Полтавою Неадекватні Підлітки Влаштували Шабаш На Могuлах Померлuх (ВІДЕО)

Під Полтавою Неадекватні Підлітки Влаштували Шабаш На Могuлах Померлuх (ВІДЕО)


----------------------------------
У Полтавській області діти серед ночі влаштували шоу на цвинтарі та виклали відео в соцмережі. Чотири хлопці та дві дівчини розпивали алкоголь, матюкалися та влаштовували перегони.
Про це повідомляють Kolo.News.
У Градизьку Полтавської області шестеро дітей вночі в поминальний день влаштували на кладовищі гуляння і знімали це на відео. Вони позабирали з могил квіти, паски, цукерки і розкидали це все на зупинці.
Зняте у Мережі побачили місцеві жителі і надіслали це відео селищному голові. Той серед ночі поїхав на місце і зустрів там компанію, яка поверталася додому після скоєного.
Йому самотужки вдалось встановити фігурантів влаштованого на цвинтарі шоу, потім виклав пост про це на власній сторінці та докази – відео.
«Увага, присутня ненормативна лексика! Сиріт тут немає, всі батьківські діти. Ну і що будемо робити, підкажіть варіант, бо станом на зараз мене переповнює гнів і багато образливих слів, які писати не буду. Шкода, що не застав їх на зупинці, серед них більшість – це школярі», – написав Мирослав Носа.
Про неповнолітніх відомо, що їм від 15 до 17 років. За словами селищного голови, діти із забезпечених, благонадійних родин, серед них є онуки педагогів.
«Поліція склала поки що 4 протоколи на батьків за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Ведеться перевірка, – сказала Анна Васенко, речниця поліції Кременчука.
Селищна рада навела лад на кладовищі та на зупинці після перформансу підлітків.
Увага! У ВІДЕО присутня ненормативна лексика!
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: