Новини України
ВIДЕО “В0лодя, мені дуже потрібна твоя порада, а тu все не дзвонuш і не пишеш.”- Спілкування Мeдвeдчyкa і Пyтiна: “Квартал 95” опублікував свою версію

ВIДЕО “В0лодя, мені дуже потрібна твоя порада, а тu все не дзвонuш і не пишеш.”- Спілкування Мeдвeдчyкa і Пyтiна: “Квартал 95” опублікував свою версію


----------------------------------
Студія “Квартал 95” 22 квітня опублікувала в Facebook пародію на спілкування нардепа від “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука з президентом РФ Володимиром Путіним. (щоб переглянути відео доскрольте до кінця)
Ми вирішили опублікувати відео в зв’язку з повідомленням нардепу підозри у державній зраді і замаху на розграбування національних ресурсів.
Роль Медведчука виконав учасник студії “Квартал 95” Євген Кошовий.
“Мені рада твій, Володя, так потрібен. Ну, а ти не дзвониш і не пишеш. Я Зеленським був сильно ображений. Дуже шкода, що мене ти не чуєш”, – звернувся нардеп в пародії  до портрету свого “улюбленого кума Путіна”.
“Чи не реви, Віть. Прекрасно я чую. І план B для тебе я придумав. Грошей ти від мене не побачиш. І не будеш моїм більше кумом”, – відповідає  Путін з портрета.
На прохання Медведчука допомогти мудрою думкою президент РФ в пародії каже: “Вам потрібні, Вітя, нові обличчя. Новачка я тобі вже вислав”.
У пародії “Кварталу 95” беруть участь нардеп від ОТЗЖ Вадим Рабинович, роль якого виконав актор Олександр Пікалов, і нардеп Ілля Ківа – Юрій Великий. 
“Вадим Зіновійович – людина, у якого білі клавіші завжди чорні, а чорні – завжди білі. Вони майстерно грає на почуттях пенсіонерів. І як в ОТЗЖ, так і в нашому колективі він наша найголовніша зірка … бол”, – заявив Кошовий .

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: