Новини України
Рябошапка: У українців буде ш0к коли вони це дізнаються -домашній aрeшт Віктора Мeдвeдчyкa був нічим іншим як звичайною домовленістю

Рябошапка: У українців буде ш0к коли вони це дізнаються -домашній aрeшт Віктора Мeдвeдчyкa був нічим іншим як звичайною домовленістю


----------------------------------
Віктору Медведчуку обрали запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Про це було домовлено ще задовго до рішення суду.
Таку інформацію повідомив в інтерв’ю у програмі “Перехресний допит” ексгенпрокурор Руслан Рябошапка. Він зауважив, що говорив з “людьми з системи” ще до оголошення рішення судом.
“Вони мені сказали, що буде домашній арешт. Це було приблизно о 14:30. Це означає, що влада вже на той момент просто домовилася із суддею”, – сказав Рябошапка.
За словами ексгенпрокурора, усі знали, яким буде рішення, але показували великий театр та постановку.
Прокурори намагалися пояснювати, яка ж проблема в тому, що вчинив Медведчук. Водночас захист Медведчука трагічно “закочував очі”, робив трагічний вираз обличчя,
– наголосив Рябошапка.
“Суддя теж намагався вдавати, що він чинить правосуддя, але все вже було домовлено і просто у такий спосіб виконано”, – підсумував ексгенпрокурор.

Справа Медведчука: що відомо

  • Кума Путіна Володимира Медведчука підозрюють у державній зраді та розграбуванні національних ресурсів у тимчасово окупованому Криму.
  • Напередодні у його будинку провели обшуки.
  • Печерський суд Києва 13 травня обрав Медведчуку запобіжний захід – домашній арешт до 9 липня. Також на нього одягли електронний браслет  На Медведчука одягли електронний браслет .
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: