Новини України
«Великі проблеми з совістю»: Порошенко налетів на Зеленського. Українці затамували подих

«Великі проблеми з совістю»: Порошенко налетів на Зеленського. Українці затамували подих


----------------------------------

У «Європейській солідарності» закликали Зеленського покинути резиденцію в Конча-Заспі

Колишній президент і лідер фракції «Європейська солідарність» Петро Порошенко звернувся до президента Володимира Зеленського з вимогою з’їхати з держдачі в Конча-Заспі й жити як його герой Голобородько в серіалі»Слуга народу». Таку вимогу опублікували на сторінці партії в facebook.
На тлі натяків РНБО, що чиновники часів президентства Порошенка незаконно проживають на держдачах в Конча-Заспі і Пущі-Водиці, партія «європейська солідарність» закликала Володимира Зеленського звільнити резиденцію Конча-Заспі площею 4 тисячі квадратних метрів, де він зараз проживає і жити скромніше, як і його герой з серіалу «Слуга народу».
На думку представників фракції треба «мати великі проблеми з совістю», щоб будучи заможною людиною жити на державній дачі і витрачати кошти з держбюджету на своє утримання.
Також у заяві фракції йдеться, що перед переїздом Володимира Зеленського резиденція була відремонтована за рахунок державного бюджету. Крім того, у Порошенка відзначили, що чинний президент не з бідних людей і перерахували те, чим нібито володіє сім’я Зеленського. Зокрема це сім квартир, одна з яких знаходиться в Лондоні і будинком в Італії. Також в «ЄС» зазначили, що гарант володіє квартирою на Грушевського, 9, з якої можна дуже швидко добиратися на роботу в ВП, навіть пішки, не створюючи незручності городянам, пересуваючись на кортежах.
Крім того, в заяві партії вказали, що Петро Порошенко був єдиним президентом, який відмовився від проживання на держдачі
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: