Новини України
Теpмiнoв0!!! Отруйні істоти атакували українців, з'явилися знімки: "Після укусу нудить"

Теpмiнoв0!!! Отруйні істоти атакували українців, з'явилися знімки: "Після укусу нудить"


----------------------------------
У Дніпропетровській області все активніше дають про себе знати отруйні тварі
Зокрема, в Дніпропетровській області в місті Кам'янське місцеві жителі помітили великі нори в землі. Виявилося, що їх зробили отруйні павуки, повідомляє видання "Репортер".
Повідомляється, що жителі міста і околиць регулярно знаходять на своїх ділянках великих особин павуків і розміщують фото в соціальних мережах.

Анонімний користувач розмістив фотографію павука в одному з Телеграм-каналів і звернувся з проханням ідентифікувати комаху, зняту недалеко від місцевої школи.
"Від 12 школи (навпроти 7 лікарні) до гастрономчика, (той, що навпроти 4 спорт. школа). Вся дорога в норах. Тільки тиждень тому їх було видно добре, а зараз трава виросла і їх майже не видно", - написав місцевий житель.

Величезним павуком виявився південноросійський тарантул, його ще називають мізгір.
Такий павук може досягати від 2,5 до 5 сантиметрів тільки довжиною тулуба, без урахування лап. Забарвлення - сірий колір з чорними вкрапленнями, іноді забарвлення стає бурим або навіть рудуватим. Укус подібного тарантула не смертельний для людини, але дуже неприємний. Він може супроводжуватися болем в місці укусу, пухлиною, за деякими даними після укусу спостерігається запаморочення і нудота.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: