Новини України
П0грабували Після Смерті! Після Ві3иту Поліції З Картки Покійного Зникло 12 Тис. Грн

П0грабували Після Смерті! Після Ві3иту Поліції З Картки Покійного Зникло 12 Тис. Грн


----------------------------------
Чоловік, якому перерахували гроші з картки покійного, має такі ж ініціали, які й один із співробітників поліції.
У м. Слов’янськ Донецької області після візиту поліції у будинку, де помер чоловік, зник записник із паролями до банківських карток. Також із рахунку покійного невідомі переказали собі 12 тисяч гривень.
Про це у коментарі ТСН.ua розповів син чоловіка, якого пограбували після смерті, Богдан Красовський.
Гроші з рахунку покійного зникли після візиту поліції
«Батько жив сам у приватному будинку в Слов’янську. 25 травня близько 10 години ранку він помер. Поліцію викликав лікар швидкої. Об 11:15 копи вийшли з будинку батька. Я це запам’ятав, бо вони дали мені номер катафалка, який міг би забрати тіло і на телефоні зафіксовано, що об 11:16 я туди телефонував. Факт зникнення з рахунку батька грошей я помітив о 15 годині.
Я знав пароль до «Приват24″, і наголошую, що його знав тільки я. Бо батько цим додатком не користувався, а з нього я оплачував йому за комунальні послуги. Тобто він не знав паролю та нікому не міг його розповісти. Я знав, що він цією кредиткою користувався, та хотів дізнатись, яка там заборгованість, щоб сплатити її. І тут я бачу, що там була транзакція об 11:15 на невідому картку та невідому особу. Хтось через застосунок просто переказав собі 12 тисяч гривень», — розповів нам Богдан Красовський.
Також з помешкання покійного зник записник із паролями, зокрема і до мобільного банкінгу. Богдан Красовський одразу після того, як виявив зникнення коштів, із рахунку батька, перетелефонував у банк, проте там лише заблокували рахунки покійного. Після цього чоловік звернувся до поліції, проте копи без довідки із банку про переказ грошей, не захотіли реагувати.
«Я з номера телефону батька зателефонував у банк і кажу, що після смерті батька з його картки зникли гроші. Тобто це відбулось без його згоди, і їх переказали на невідому особу. На що я почув, що оскільки я не є власником картки, то вони всі рахунки блокують, і в мене не буде доступу до банкінгу в мобільному телефоні. У банку мені порекомендували звертатись до поліції, оскільки я є вже третьою особою. Тоді я зателефонував у у поліцію. Я їм про все розповів. Приїхали поліцейські, які мені кажуть, а покажіть нам транзакцію. І тут виходить так, що я у «Приват24″ зайти не можу. На це вони мені сказали, що оскільки я не можу показати їм факт переказу грошей, то повинен показати їм довідку з банку і тоді вже вони щось будуть робити. Проте я запам’ятав ім’я людини, на чий рахунок переказали гроші покійного батька. Виявилось, що у Слов’янську з таким ім’ям є поліцейський», — каже син потерпілого.
У банку повідомили, що вони зможуть надати інформацію про зняття коштів тільки після цього, як син покійного принесе їм довідку про смерть.
«Я зателефонував у банк і запитав їх, чи можу я отримати такий документ, а там мені сказали, що спочатку я маю отримати довідку про смерть. Далі я повинен прийти у відділення банку із довідкою про смерть та своїм свідоцтвом про народження, і вони мені нададуть цей папірець. Згодом у телефоні батька я знайшов цю транзакцію, яка таки збереглась. Після розголосу та звернень моїх колег у пресслужбу поліції Слов’янська, до мене знову прийшли правоохоронці та погодились прийняти заяву в усній формі і попросили принести, коли зможу транзакцію», — каже Богдан Красовський.
У поліції потерпілому пояснили, що гроші випадково надійшли на рахунок
За словами потерпілого, після розголосу та публікації інформації про зникнення коштів із рахунків його батька в соціальних мережах ввечері, 26 травня, його запросили до поліції, де таки повернули всі гроші.
«У відділку мені розповіли, що сьогодні в поліцію звернувся чоловік, якому 25 травня на рахунок «впали» 12 тисяч з картки мого батька. Він не хоче чужого та зайвих проблем, тому віддав ці гроші в поліцію. Я спитав, як на рахунок цього чоловіка взагалі потрапили кошти. Наскільки я знаю, щоб отримати доступ до додатку «Приват24″ треба знати пароль і мати на руках телефон. Пароль знав тільки я і записник, який досі не знайшов. Телефон теж увесь час перебував тільки в будинку. Мені відповіли, що це все шахраї», — каже потерпілий.
ТСН.ua за поясненнями звернувся до пресслужби поліції в Слов’янську. Там пояснили, що за цим фактом проводиться службове розслідування.
«Ця інформація зареєстрована у поліції Слов’янська, проводиться службове розслідування. Хід розслідування перебуває на контролі керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Після проведення перевірки матеріали будуть спрямовані до ДБР», — пояснили нам у пресслужбі поліції Слов’янська.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: