Знаменитості
Як Вам таке? Вас Треба Негайно Ізолювати, Я Вас Українцями Не Вважаю! 0лег Скрипка Своєю Різкою Заяв0вю Ш0кував Всіх

Як Вам таке? Вас Треба Негайно Ізолювати, Я Вас Українцями Не Вважаю! 0лег Скрипка Своєю Різкою Заяв0вю Ш0кував Всіх


----------------------------------
Український артист Олег Скрипка заявив, що артисти, які проживають в Україні, але пишуть пісні російською мовою – це “частина російського світу”.
Про це він сказав в інтерв’ю КП в Україні.
“Наша фірма не їде в Росію. Їде якраз постсовок. Нехай їде і залишається там. Я вважаю українськими тільки тих артистів, які україномовні.
Потрібно поставити раз і назавжди крапки над “i”. Є українці, які дійсно співчувають Україні, допомагають, вони можуть бути навіть не етнічними українцями, не мати нашого паспорта.
Наприклад, Джон Маккейн. Я вважаю, це справжній українець, він стільки для України зробив.
А є ті, що їздять до Росії. Нехай заробляють, але для мене вони не є українцями, вони просто резиденти України, вони не розмовляють українською, вони не перебувають у світогляді українському, вони не живуть в українському світі.
Вони живуть в паттернах, в постсовках. Я іноді, може, неправильно говорив з цього приводу або не так інтерпретували мої слова, що таких людей потрібно ізолювати”, – заявив музикант.
Також він зазначив, що таких артистів особисто він вважає всього лише резидентами України, але ніяк не українцями. При цьому Скрипка висловив повагу Потапу і його трекам рідною мовою.
“Ось “999” – прекрасна українська поп-пісня. Я ж не диктатор. Та частина Потапа, яка розмовляє українською, а він чудово володіє мовою, і та частина Потапа, яка зробила цю пісню та інші україномовні, які він пише для Насті Каменських, це прекрасна українська естрада”, – пояснив Скрипка.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: