Новини України
Вiдe0 вiд якoгo вoлoсcя дuбкu... Нaйcтpaшнiшa тaємниця Тимoшeнкo. Нeвiдoмuй злuв y мepeжy вiдe0 зa yчaстю Юлi, нa якoмy вuднo, як вoнa…

Вiдe0 вiд якoгo вoлoсcя дuбкu... Нaйcтpaшнiшa тaємниця Тимoшeнкo. Нeвiдoмuй злuв y мepeжy вiдe0 зa yчaстю Юлi, нa якoмy вuднo, як вoнa…


----------------------------------
У мережy iнтeрнeт з’явuлoся вiдеo, яке цiлкoм і пoвнiстю підтверджує слова пoлітoлoгів прo те, щo саме Тимoшенкo, і кoмпанія рoзвалили країну, а грoші тoннaми вивoзилися з країни прoтягoм 28 років.
Тимoшенкo і до з 1993 року не просто працювали проти країни, вони розвалювали багату Україну заради доларів, які згодом вивозилися з країни в невідомому напрямку.
В інтернеті з’явилося архівне відео, яке покликане нагадати народу України кто така Тимошенко і її банда
З 1993 року Тимошенко в криміналі. Десятки замовних вбивств, замахи на вбивства, багатомільярдні афери і неймовірна жорстокість.
Після перегляду цього відео ви зрозумієте, чому Україна опинилася на межі розвалу.
Обов’язково додивитеся до кінця

Зараз ця організована злочинна група заявляє, що Зеленський розвалив країну.
Тимошенко і компанія 28 років при владі. Давайте ж розберемося, що вони зробили за 28 років, крім двох майданів і неймовірного горя для кожного громадянина України.
Тільки факти:
Машинобудування – зруйновано.
Авіабудування – зруйновано.
Автомобілебудування – зруйновано.
Танкобудування – зруйновано.
Кораблебудування – зруйновано.
Судова система – зруйнована.
Правоохоронна система – зруйнована.
Охорона здоров’я – зруйновано.
Проф.Тех.Образованіе – зруйновано.
Долар з 1.8 грн виріс до 28 грн.
Ядерний потенціал – знищений.
За останні 6 років Україна стала найбільш корумпованою країною континенту.
За останні 6 років громадяни України стали найбіднішими людьми Європи
Так ось, поки «професіонали» 28 років грабували і гробили країну, Зеленський був ще дитиною … Але сьогодні вся та мразь, яка розтягла і знищила найбагатшу республіку СРСР, бездарно просрали її потенціал, звинувачує Президента Зеленського в розвалі країни.
За 28 років кожен з них став мільйонером і мільярдером. Кожен з них доклав руку до розвалу країни, але винен у всьому Зеленський.
Зеленському дісталися огризки України, які вже зібрати воєдино буде неможливо. 28 років вони висмоктували з України найцінніше і через 28 років передали абсолютно знищену країну в управління новим особам.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: