Знаменитості
Ви вкрали сім років мого нормального життя, ви думаєте я це вам пробачу? Повалій звинуватила українців у своїх бідах

Ви вкрали сім років мого нормального життя, ви думаєте я це вам пробачу? Повалій звинуватила українців у своїх бідах


----------------------------------
Чоловік і продюсер співачкі, яка після євромайдану втекла до Росії, скаржитсья на життя і має намір йти в політику.
Чоловік і продюсер співачкі Таїсії Повалій Ігор Ліхута поскаржився, що в їхній родіні «вкрали сім років спокійного, адекватної, нормального життя» і натякнув, що може піти в українську політику.
Про це Ліхута заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер». Відзначимо, що Навесні 2014 р сім’я одіозної співачкі і екс-депутата Верховної Ради перебралася до Москви.
“Бо Бог бачить НЕ тільки українські або рoсійські телеканали, я дивлюся Pізні … Адже істина завжди посередині”, — заявив Ліхута.
BІН також заявив, що скоріше піде в політику, ніж візьметься продюсувати когось окрім Повалій. Нагадаємо, влітку 2019 року Повалій анонсувала свій сольний ювілейний концерт «Сьогодні і назавжди» в Національному палаці мистецтв «Україна», який планувався на 10 грудня.
Замість цього, на цей момент генеральний директор національного палацу мистецтв «Україна» Роман Недзельській заявив, що реклама і реалізація квитків на концерт співачкі Таісії Повалій є заздалегідь спланованою провокацією проти концертно-творчого закладу з метою її дискредитації.
Відповідно Недзельській підтвердів, що концерту Повалій в Києві НЕ буде. Як відомо, Повалій з початку Революції гідності 2014 року в Україні НЕ виступала і концерти давала в Росії.
До слова, Повалій в Instagram arpесивно відповіла на звинувачений в своїх Виступ в Росії і в окупованому Криму.
Нагадаємо, що Taїcія Повалій в 2012 році балотувалася до Верховної Ради номером «Партії регіонів». Коли в лютому 2014 року в Україні відбулася Революція гідності, Повалій їздила в Росію з концертами, виступала на концерті в Кремлі.
У травні 2014 року Повалій Вийшла зі складу Фракції «Партії регіонів», восени того ж року його повноваження народного депутата були припинені, співачка Фактично пішла з політики і поїхала в Росію. До слова, за ЦІ сім років Повалій іноді брала участь в концертах на телеканалі «Інтер».
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: