Війна
Відео. “Це був бабайка”, – невід0мий безпілотник рoзгрoмив вiйcькoвий об’єкт нaймaнцiв PФ на Д0нбасі

Відео. “Це був бабайка”, – невід0мий безпілотник рoзгрoмив вiйcькoвий об’єкт нaймaнцiв PФ на Д0нбасі


----------------------------------
Військовий об’єкт на території, тимчасово контрольованої незаконними збройними бандформуваннями донбаських “народних республік” знищений ударом з безпілотника. На якийсь об’єкт було скинуто дві бомби, які перетворили його в руїни.
Відео, на якому зображений цей удар, опублікував на своєму  Youtube-каналі український волонтер Роман Доник. “Іноді російським бойовикам на фронті починає здаватися, що страх одного політика в Києві паралізував все ВСУ. І можна безкарно нахабніти. До таких ночами приходить бабайка.
Точніше прилітає. У цих промінцях добра від бабайки, (а він адже добрий в душі на самому справі) є частинка кожного з вас. І так, будь-який збіг з загиблими російськими найманцями, всього лише збіг. І це не ми. Бабайка “, – іронічно прокоментував розміщене їм відео Роман Доник.

З недавніх пір українські військові дійсно застосовують ударні безпілотники, що з’явилися у них завдяки допомозі волонтерів. Адже бойові дії в Сирії і в Нагірному Карабасі підтвердили ефективність цього виду озброєння.
Крім того, відомо, що Росія надає безпілотники незаконних збройних банд на Донбасі. І деякі такі безпілотники вже збивалися над позиціями українських військових. Тобто, застосування ЗСУ безпілотників – свого роду відновлення балансу співвідношення сил на фронті.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: