Новини України
ПОРОШЕНКО: Я НЕ люблю гроші, а за Україну готовий віддатu своє жuття…

ПОРОШЕНКО: Я НЕ люблю гроші, а за Україну готовий віддатu своє жuття…


----------------------------------
Експрезидент Петро Порошенко заявив, що не має пристрасті до грошей, не давав спуску олігархам та вважає себе президентом миру, а не війни.
Про це він розповів в інтерв’ю німецькому виданню Focus, переклад якого опублікував “Укрінформ“.
“Я – президент миру. Я мрію про мир. Ми чудово можемо розвивати свою країну, якби не війна. Ми втратили 25% власного промислового потенціалу на Донбасі. 6% нашого ВВП витрачаємо на військово-оборонну сферу. З боку Росії на нас поширено повне ембарго. Частка РФ в українському експорті скоротилась із 33% до 9%, тепер вона складається лише з транзиту газу і продукції енергетичного комплексу”, – сказав Порошенко.

На питання журналіста: “Ви закидаєте Росії будь-які гріхи. Дехто вважає, що у такий спосіб ви намагаєтесь відволікти увагу від власних прорахунків. Яким, наприклад, ви бачите економічне майбутнє України?” – він відповів, що пишиється тим, як “вдалося покращити інвестиційний клімат”. Мовляв, влада за кілька років досягла більше, аніж за 25 років до того.
А на провакативну пропозицію продовжити речення “Я люблю гроші, тому що…” Порошенко відповів, що гроші не любить. Бліьше того – активно бореться з олігархічними кланами в Україні.
“Я за останніх роки продемонстрував, що жоден олігарх не може розраховувати на привілеї. Навпаки: мене атакують олігархи, чиї ЗМІ поширюють фейкові новини про мене”, – зазначив він.
Крім того, в інтерв’ю Порошенко заявив, що він намагається доладно вести бізнес, проте й робить все можливе як політик.
“Я б сказав, я стараюся у бізнесі й роблю все можливе як політик, адже від цього залежить майбутнє моєї великої нації. Якщо потрібно буде – готовий віддати за це і своє життя”, – додав Порошенко.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: