Новини України
У Одесі пацієнтку на візку засмоктало в апарат МРТ: деталі трагедії

У Одесі пацієнтку на візку засмоктало в апарат МРТ: деталі трагедії


----------------------------------
Жінку госпіталізували до лікарні з тілесними ушкодженнями.
В Одесі в приватній клініці на вулиці Космонавтів 10 сталася надзвичайна подія. Під час проходження МРТ постраждала пацієнтка з інвалідністю – її буквально засмоктало в апарат.
Цю інформацію ТСН.ua підтвердили у клініці.


“Причиною цього відносно трагічного інциденту стала груба необережність з боку тієї особи, яка супроводжувала пацієнтку на проведення томографії. Перед процедурою був проведений інструктаж із техніки безпеки з усіма учасниками обстеження, вони розписалися. В приміщенні, де стоїть томограф, дуже сильне магнітне поле. Та жінка, яка привезла і супроводжувала пацієнтку на металевому візку, ймовірно, не усвідомила, що техніку безпеки потрібно дотримуватися і після проведення процедури. Коли вона вирішила вкотити крісло в приміщення, де стоїть томограф, і підкотити його ближче до пацієнтки, щоб потім перекласти її на крісло – це крісло було втягнуте в томограф силою магнітного поля”, – розповів ТСН.ua юрист медзакладу, адвокат Анатолій Богачев.
 
В результаті постраждала пацієнтка, яка перебувала на обстеженні та медпрацівниця центру. Травмовану пацієнтку забрали до медзакладу з тілесними ушкодженнями.
 
За словами адвоката, клініка показала правоохоронцям підписаний інструктаж із підписами клієнтів і описом ситуації. У своїй заяві постраждала перепросила, що її знайома порушила техніку безпеки і переживала за долю апарату МРТ. 
В результаті інциденту також постраждав томограф вартістю понад 100 тисяч доларів – він не працює. Збитки медклініка ще не підрахувала.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Джерело
Інші матеріали рубрики: