Новини України
Терміново! Президент звернувся до гр0мадян! Україні ніхто і ніщо не загр0жує-3еленському вдалося! Апл0дуємо

Терміново! Президент звернувся до гр0мадян! Україні ніхто і ніщо не загр0жує-3еленському вдалося! Апл0дуємо


----------------------------------
Президент Володимир Зеленський 4 червня опублікував чергове відеозвернення до українців. Воно було опубліковано одразу після засідання Ради нацбезпеки та оборони.
Глава держави відзвітував про результати виконання попередніх рішень РНБО та розповів, що саме обговорювали чиновники 4 червня.
“Я дуже хочу, щоб настав час, коли засідання РНБО проходитимуть не раз на тиждень, а раз на рік. Порядок денний цих засідань буде містити лише один пункт – Україні ніхто і ніщо не загрожує. Саме тому ми продовжуємо щоденну роботу”,– заявив президент.
Підсумовуючи, було зроблено такі прориви:

  1. За 3 тижні 6 злодіям у законі оголосили підозри;
  2. 12 осіб– видворили з України;
  3. Припинили злочинний вплив 111 етнічних кримінальних авторитетів, третину з них депортували, а решта перебувають під слідством;
Зеленський наголосив, що це не той випадок, коли йому шкода, що хтось емігрує з України назавжди.
Напередодні Зеленський доручив провести аудит державних земель і будинків, а також їх мешканців, а вже 4 червня члени РНБО почули перші результати звіту.
“Найближчим часом перших 20 осіб, серед яких колишні міністри та генпрокурори, будуть виселені з державних будинків. Ці 20 осіб “на вихід” є першими, але далеко не останніми”,– попередив Зеленський.
На цьому у мене все, підписуйтесь на наш канал, тисніть на дзвіночок і не забувайте перейти на сайт КОРУПЦІЯ.ІНФО, наш новий Телеграм канал та сторінки інстаграм та фейсбук. Посилання в описі до відео. Почуємся.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: