Новини України
Бuлu об гoлoвy сuрi яйця i знімали на тeлeфoн: У Києві 3 12-річної дівчинки знyщaлиcя однолітки (Відео)

Бuлu об гoлoвy сuрi яйця i знімали на тeлeфoн: У Києві 3 12-річної дівчинки знyщaлиcя однолітки (Відео)


----------------------------------
У Києві діти жорстоко познущалися із 12-річної дівчинки. Вони розбивали їй об голову сирі яйця та знімали ці знущання на телефони
Про випадок булінгу розповіла правозахисниця і лідерка жіночого руху «За майбутнє» Ірина Суслова
«Вдарили дитину по голові мінімум 7 разів. І з такою силою, що вона отримала закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. Уже не кажучи про нинішній психологічний стан, адже знущання супроводжувались словесними приниженнями. Усе це нападники знімали на телефони. Потім – поширили в соцмережах», — розповіла Суслова.
За словами правозахисниці, цей випадок стався 25 травня у Києві в районі Поштової площі. Батьки дівчинки дізналися про булінг і розповіли про це в Мережі. Зараз усі діти встановлені.

«6 підлітків домовилися заздалегідь, купили яйця, покликали Катю гуляти. Коли вони зустрілися, то відібрали телефон, почали принижувати і напали, паралельно знімаючи все на свої телефони. У Каті закрита черепно-мозкова травма і струс мозку», – повідомила у Facebook мати дівчинки Дар’я Судакова.
Відео знущань діти розповсюдили у соцмережі. Зараз дитина продовжує отримувати погрози від тих дітей. За словами правозахисниці, батьки дівчинки звернулися до поліції.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: