Світові новини
Ви загралися, дії Росії неприпустимі: Китай офіційно заявив, що не визнає Крим російським та забороняє контактувати з окупантами

Ви загралися, дії Росії неприпустимі: Китай офіційно заявив, що не визнає Крим російським та забороняє контактувати з окупантами


----------------------------------
Уряд Китаю не визнає спроби анексії Криму Росією і довів до органів центральної та регіональної влади країни інформацію про заборону контактів з окупаційною владою півострова.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін за результатами консультацій з першим заступником міністра закордонних справ КНР Ле Юйченом.
«З ключового: уряд КНР не визнає спроби анексії АРК Росією та довів до органів центральної та регіональної влади Китаю інформацію про заборону контактів з окупаційною владою», – написав Єнін.
Він також поінформував, що міністерства закордонних справ України і Китаю домовилися про механізм кризових комунікацій для обговорення питань, що становлять ключове значення для національних інтересів держав.
Окрім того, за інформацією Єніна, уряд КНР підтвердив готовність сприяти Україні в подоланні COVID-19, зокрема шляхом погодження експортної ліцензії на декілька мільйонів доз вакцини.
Сторони також домовилися про напрацювання пакету рішень з лібералізації торгівлі між Україною та КНР та активізацію міжлюдських контактів.
«Активізація міжлюдських контактів – спільний пріоритет. За дорученням Президента України ближчим часом розпочнемо відповідний переговорний процес», – зазначив Єнін.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: