Новини України
Я перевірила чи дійсно батьки Зеленського так бідно живуть і пoбaчeнe мене шokyвaлo, виявляєтсья, що.. (Відео)

Я перевірила чи дійсно батьки Зеленського так бідно живуть і пoбaчeнe мене шokyвaлo, виявляєтсья, що.. (Відео)


----------------------------------
Вчора в каментах зустрічала здивування - невже батьки Зеленського реально так живуть, так їдять? Сьогодні з одним розговорилася на цю тему.- Люди різні. (Для перегляду відео перейдіть нижче)

Може батьки не хочуть міняти свій спосіб життя? Чому всі думають, що у величезному палаці жити комфортніше, ніж у звичній квартирі? І що люди з грошима відразу починають любити лобстерів і устриць, а стегенця і олів'є більше не їдять?

- Ти, Олена, як була блондинка Дінь-Дінь, так їй і залишилася, - каже мені друг. - Років під сраку, життя насичена, але до сих пір віриш в казки. Батьки Зеленського живуть в Києві. Приблизно 9 місяців з 12ти. Я не знаю, де там тато його працює, але живуть вони зі мною по-сусідству. В одному будинку. Де я квартиру купіл.Знаю, що ти віриш виключно папірців.

Через пару годин прінесу.І приніс. Дійсно, у Папона і маман Вави є квартира в центрі міста. 100 метров2, новобуд, куплена хатка в 12-тому році, зареєстрована в 15-те. Чи не свіжак.

Якщо вони там живуть, то квартира явно з обробкою. Скромних оздоблень в таких будинках не роблять. Значить про життя простих людей на Кривбасі - лютий навмисний піздеж.Хрущ з рожевими тюльки на Відрадному знімали?Не думаю, що воно в Кривий Ріг їздило. З усім своїм стадом.Так що, винна, друзі.

Немає там ніякої простоти і ні грама правди. Ні в чому. Навіть в Папона Труханів. І їдло мабуть з Новуса для постановочного фото.

Єдине, що на фото щирого - це вираз обличчя мамиРімми.ЗИ. Ні, мені не соромно писати про батьків Зеленського. Вони все перші почали.

Ніяких рефлексій.
Якщо відео тут забанити, то воно лежить у мене в телеграм.


↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: