Новини України
Cпрaвжнi гeрoї — цe зaгuблi бeркyтiвцi, а нe ця вaшa “Нeбeснa Coтня” — «Cлyгa» ш0кyвaв yкрaїнцiв cвoєю зaявoю

Cпрaвжнi гeрoї — цe зaгuблi бeркyтiвцi, а нe ця вaшa “Нeбeснa Coтня” — «Cлyгa» ш0кyвaв yкрaїнцiв cвoєю зaявoю


----------------------------------
Депутат із президентської партії «Слуга народу» Максим Бужанський пояснив у коментарі Радіо Свобода, чому не вшанував стоячи пам’ять загиблих учасників Революції гідності хвилиною мовчання у Верховній Раді 19 лютого.
«Я бачив кілька дописів, вони абсолютно брехливі, я поясню чому. На сьогоднішнє відео накладені учорашні слова Стефанчука. Вчора віцеспікер парламенту виступив і запропонував вшанувати пам’ять всіх загиблих на Майдані. Я встав разом з усіма, звісно. Я сумую за всіма загиблими. Сьогодні віцеспікер від БЮТ запропонувала вшанувати пам’ять однієї частини загиблих. Я категорично проти такого підходу», – сказав Бужанський.

Раніше сьогодні Верховна Рада вшанувала хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної сотні. З такою пропозицією з трибуни парламенту до депутатів звернулася заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк (фракція «Батьківщина»). Як зафільмували журналісти у Раді, зі своїх місць піднялися народні депутати, журналісти та інші запрошені, депутат Максим Бужанський продовжував сидіти.
Цими днями в Україні згадують жертв розстрілів на Майдані. У період з 18 до 20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули понад сто людей, найбільше – 20 лютого. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею». Серед загиблих були і більш ніж десяток силовиків.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: