Новини України
Що ви наробили, ви знищили моє життя.. Харків’янка, яка писала курсову “їб**ою укр. мовою”, попала в лікарню

Що ви наробили, ви знищили моє життя.. Харків’янка, яка писала курсову “їб**ою укр. мовою”, попала в лікарню


----------------------------------
Студентка Маргарита Мальцева з Харкова, яка в нецензурній формі грубо висловилася про українську мову через те, що вона повинна писати курсову роботу державною мовою, потрапила до лікарні.
Наразі Маргарита Мальцева нібито перебуває у лікарні. На роботі вона взяла лікарняну відпустку.
Як повідомляє Telegram-канал, дівчина “перенервувала”.
“Я перенервувала 18 червня і наступного дня потрапила до лікарні. Перебуваю у стаціонарі. Збій аналізів на тлі стресу, капали різні розчини. Зараз вже легше, сьогодні без крапельниць”, – пояснила студентка.
Нагадаємо, Мальцева опинилася в центрі скандалу після того, як у соцмережі заявила: “Пишу курсовую работу на еб**чем украинском языке. Украинская власть меня ущемляет, ущемляет мои права”.
Своїми висловами дівчина збурила Мережу, а на закиди вона відповіла хейтерам: “Спасибо, что сделали меня популярной. Было бы перед кем извиняться”. Після цього вона закрила свої сторінки в соціальних мережах.
Відомо, що дівчина працює у Центрі екстреної медичної допомоги та катастроф Харківської області. Після скандалу її нібито хотіли звільнити, крім того, Мальцева заявила, що вагітна. 

Нагадаэмо ця дівчина нещодавно в прямому ефірі висловилася про наступне:
“Пишу курсовую работу на еб**чем украинском языке. Украинская власть меня ущемляет, ущемляет мои права”, – сказала студентка.
На своїй сторінці в інстаграм дівчина позиціонує себе як зоозахисниця і вчителька.
“Маргарита Николаевна. Кандидат на государственный пост. НСЗУ. Центр ЕНМД та МК. МК ХНМУ. ХНПУ iм. Г.С. Сковороди. Захищаю природу, рятую людей, навчаю школярів.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: