Новини України
Нехай чекають, мені треба зняти відосік: Через Тищенка затримали авіарейс з Києва, бо він не зміг зняти своє відео для соцмереж з першого дубля

Нехай чекають, мені треба зняти відосік: Через Тищенка затримали авіарейс з Києва, бо він не зміг зняти своє відео для соцмереж з першого дубля


----------------------------------
Скандальний нардеп перезнімав відео на тлі літака кілька разів, поки пасажири чемно чекали.
Виліт літака з Києва до Ужгорода затримали майже на 10 хвилин через те, що нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко знімав кілька дублів відео на телефон.
Про це повідомив закарпатський журналіст Віталій Глагола на своїй Facebook-сторінці.
На відео видно, як Тищенко активно жестикулює і щось розповідає на камеру на тлі літака, а позаду нього пасажири активно заходять на борт лайнера.
“Мали вилетіти о 9:30. Зараз 9:37, а літак ще навіть не поїхав по руліжній смузі. Микола під‘їхав до літака не з усіма пасажирами на автобусі, а приватно на автомобілі Державної прикордонної служби України. Автомобіль чемно чекав поки Микола дознімає відос і не їхав геть”, – написав журналіст. 
Згодом він повідомив, що Тищенко, хоч і останнім, але таки зайшов у літак, тож невдовзі буде в Ужгороді. 
Як ви вважаєте, чи припустимі такі речі і поведінка народного обранця? Напишіть свою позицію і думку в коментарях до посту.
Наперід дякуємо, для нас це дуже важливо.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: