Новини України
Одеська активістка – Путіну: Не страшно, дядя. Тільки сунься сюди – в “руский город Адьесу” – відгребеш так, що більше ніколи не буде країни на карті під назвою РФ.

Одеська активістка – Путіну: Не страшно, дядя. Тільки сунься сюди – в “руский город Адьесу” – відгребеш так, що більше ніколи не буде країни на карті під назвою РФ.


----------------------------------
Як відомо президент Російської Федерації Володимир Путін дав велике інтервью, в якому серед інших тем зачіпив також і Україну. Путін як завжди дав зрозуміти, що в Україні є міста які завжди належали Росії. І він не збирається з цим миритися.
Одеська активістка та волонтер Олена Балаба у себе на сторінці в соціальній мережі фейсбук, яскраво відповіла на цинічні заяви Путіна:
“На сьомий рік війни так звикла не реагувати на ватні істерики та заклики “повернути свої російські території”, що навіть зараз, коли чмошне х@йло з’являється у стрічці з перекошеним обличчям “отобрать свое”, нічого не хвилює. Не страшно, дядя.
Тільки сунься сюди – в “руский город Адьесу” – відгребеш так, що швидше більше ніколи не буде країни на карті під назвою РФ.
Ніколи.” – заявила Олена Балаба.
Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.
Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Країна новин» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: