Цікаве
Ванга передбачила людям важкий час: що гряде після 2021 р0ку, «багат0 хто 0пиниться за межею бідн0сті і…»

Ванга передбачила людям важкий час: що гряде після 2021 р0ку, «багат0 хто 0пиниться за межею бідн0сті і…»


----------------------------------
Віщунка Ванга пророкує величезні проблеми для Європи
Ці проблеми стосуються соціального та економічного характеру, які нагрянуть в Європу вже в двадцятих роках 21-го століття. Крім того в кінці 21 століття виникнуть
величезні труднощі з перенаселенням планети, через що людству не буде вистачати їжі, пише slovofraza.

Болгарська провісниця передбачала, що в тридцятих роках почнеться підвищуватися рівень Світового океану і існує загроза того, що великі шматки суші підуть під воду.

Вона також вважала, що третя чверть 21 століття стане походити на початок ХХ століття, так як багато країн підуть по новому шляху розвитку, при цьому не на шкоду, а з помітними поліпшеннями.
Ванга стверджувала, що крім усього іншого в кінці 21 століття виникнуть величезні труднощі з перенаселенням планети, через що людству не буде вистачати їжі. Багато людей опиняться за межею бідності.
Передбачила Ванга і нову хворобу, яка наздожене людство вже в кінці 21-го століття і віднесе мільйони життів. Перед цим схоже пророцтво вона давала і на початок 21-го століття.
вона заявляла, що люди зможуть встановити контакти з позаземними цивілізаціями, а також досягнуть успіхів у космічних технологіях і зуміють просунуться у вивченні космосу.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: