Цікаве
Вже з 2022 року в Україні почнеться стале економічне зростання, – астролог

Вже з 2022 року в Україні почнеться стале економічне зростання, – астролог


----------------------------------
Що в найближчому майбутньому очікує нашу країну і всіх українців?Свій прогноз у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» дає астролог Влад Росс.
«У 2021 році Україну чекає дуже рясний врожай. Жахливі ціни часів початку року остаточно відійдуть у минуле, і картопля буде за старими цінами, і хліб. Зараз всі прогнозують подорожчання зернових, але я думаю, що його не буде, нехай навіть бензин і піднявся в ціні. Помідори, огірки та інші овочі будуть коштувати набагато дешевше. До речі, і худобу буде чим годувати, так що і м’ясо з салом теж не подорожчають. Даремно нас лякають, що вже наступної весни доведеться їсти російську свинину. Ні, після недавньої кризи на продовольчому ринку України настане міцна стабілізація. А вже з 2022 року в Україні почнеться стале економічне зростання», – пророкує астролог.
На його думку, спочатку це зростання буде відносно невеликим, але досить швидко прискориться.
«ВВП України спочатку буде зростати на три-чотири відсотки в рік, але незабаром ця цифра досягне п’яти відсотків, а потім і десяти. Виходить, що прогнози Гончарука під час його перебування прем’єр-міністром обернуться правдою – а його, по суті, вигнали», – каже Влад Росс.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: