Новини України
Пoлiтoлoг: Гapтуйcь! Гoтуйтe cинiв дo мaйбутньoї peвoлюцiї. У Зeлeнcькoгo хoчуть будувaти дepжaву типу…

Пoлiтoлoг: Гapтуйcь! Гoтуйтe cинiв дo мaйбутньoї peвoлюцiї. У Зeлeнcькoгo хoчуть будувaти дepжaву типу…


----------------------------------
Качка по пекінськи і революція.
Ось що мав на увазі Зеленський, коли виступав на форумі “Україна 30. Міжнародна політика.”
Він там раз за разом повторював, як мантру: суверенізація, суверенізація. А перед тим, в ефірі у мосійчучки: ми пайдьом другім путьом. Ми не можемо бути демократією європейського зразка. У нас на це мало часу.
І ось за два дні маємо абсолютно протилежні тези від різних членів команди Зеленського.
Сам Зеленський як би вказує, що нам по дорозі з Вашингтоном. А ось Данілов, секретар РНБО. Сам з Луганська. Я був там на виборах у 2002 році і він тоді був абсолютно рускагаварящім. Але то таке.
Ось його цитата:
– Зеленський – це перший націонал-патріотичний президент, який хоче поставити крапку в мовному питанні. Не спішіть афігєвать.
Той же Данілов:
– Після 2014 року в нас зʼявилися нові олігархи. Коли сім’я Януковича втекла, пограбувавши країну, вона забрала величезні статки, але всі їхні банки, «заводи й параходи» залишилися в Україні. У кого вони опинилися? Коли відбувся славнозвісний банкопад і вивели понад 100 банків, куди поділися кошти, застави по кредитах? Так у нас зʼявилися нові олігархи, прізвища яких ще не всім відомі. Потенційно ті люди потраплять до реєстру олігархів.
А тепер і Арахамія заявляє, що вивчає методи управління китайської комуністичної партії. Які призвели до такого економічного чуда в Китаї. От би перейняти.
І вони прощупали на фокус-групах, що більшість українців таки готові поміняти свободу на ковбасу. Так воно і є.
Що ми маємо розуміти:
1) Хлопці хочуть, як в Китаї. От не треба мудрити. А взяли когось, на РНБО назвали олігархом. І як у часи культурної революції – прислали до них хунвейбінів.
2) Хлопці дають розуміти США: суверенізація політики – це можливість ганятися за двома зайцями: хто швидше дасть гроші, тому і віддамо свою незайманість (суверенітет).
Ось тому Зеленський ще за головного союзника має США, Данілов говорить, що ми самі тут знаємо хто у нас олігарх (при чому Коломойський не олігарх точно).
А Арахамію, на якому і так клейма в політичних збоченнях ніде ставити – заставили сказати: ми тут попливемо по річці Хуанхе. І це наш національний путь. І крапку в мовному питанні ми поставимо так, щоб Свати виходили, як виходять.
Ну як у Китаї, де уйгурська і тібетська майже заборонені, є свій Інтернет і дацзибао.
Я кажу, а мені не вірять: у Зеленського хочуть будувати державу типу Лукашенка. А в ідеалі – Китаю.
А тому і готові переорієнтуватися на Китай. Принаймні хочуть цією біполярністю Штати шантажувати. Вони, сука, не бачили фільм «За двома зайцями» і чим там кінчилося. Вони не знають ніфіга історії.
І вони забувають, що в Україні є традиція що десять років виходити на Майдан. А вже скоро.
Вони вміють маніпулювати. Але вони не знають основного принципу українців: активна меншість через революції міняє те, що накосячила пасивна більшість при голосуванні. Козаків менше, але не свинопасам вирішувати долю України.
Вони хочуть закручувати гайки? Ха, вони не пам’ятають запаху горілих шин. І як скрипить проволока від них.
Гартуйсь! Готуйте синів до майбутньої революції. Слава Україні!
Віктор Бобиренко
Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: