Новини України
Щойно! Блискавка 0дним удар0м забрала життя 11 людей…

Щойно! Блискавка 0дним удар0м забрала життя 11 людей…


----------------------------------
Щорічно від удару блискавки гине безліч людей по всьому світу. Нехтування правилами поведінки під час негоди часто закінчується фатально. Так, в Індії в містечку Джайпур удар блискавки забрав життя щонайменше 11 осіб. Про це інформує ВВС.
Повідомляється, що в неділю, група туристів у кількості близько 27 осіб під час негоди перебували на сторожовій вежі в популярному туристичному об’єкті Форт Амер. Люди робили селфі на пам’ять і в цей момент стався удар блискавки.
Згідно з інформацією деякі туристи, коли стався інцидент стрибнули з вежі, ймовірно, в надії врятуватися. За словами правоохоронців вежа є популярним туристичним місцем, зазначивши, що більша частина загиблих – молоді люди. Попередньо від удару блискавки загинуло близько 11 осіб, а багато травмувалися.
Варто відзначити, що цей випадок не єдиний. Так, за інформацією місцевих ЗМІ в ту ж неділю в Раджастхані від удару блискавки загинуло дев’ять осіб. Місцева влада призначила компенсацію сім’ям, члени яких загинули в результаті інциденту.
До слова, зараз в Індії сезон мусонів, який зазвичай триває до вересня. У цей період в країні спостерігаються сильні зливи.
Підкреслимо, що подібні інциденти не рідкість і в Україні. Так, наприкінці червня на Черкащині від удару блискавки загинули дві людини. Люди відпочивали біля водойми і тут раптово розбушувалася негода. Відпочиваючі вирішили сховатися від грози під деревом, в яке незабаром пішов удар блискавки. В результаті інциденту загинули дві людини, а один отримав електротравми, але вижив.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: