Новини України
На вечір! Пролунала несподівана заява – “велика гра довкола України”. Зеленський не чекав: “не поступається”

На вечір! Пролунала несподівана заява – “велика гра довкола України”. Зеленський не чекав: “не поступається”


----------------------------------
Стаття президента Росії Володимира Путіна “Про історичну єдність росіян і українців” є елементом “великої гри” Кремля і Заходу навколо України.
Таку думку висловив в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” політтехнолог Тарас Загородній.
“Путін ні на міліметр не відходить від своєї позиції. Нічого дивного в тому, що він продовжує говорити, що українці і росіяни – один народ. Але думаю, що ситуація значно ширше. Йде велика гра навколо України. Де-факто вони визнали, що є два різних народи, тому що якщо стаття публікується російською та українською, значить, є окремий народ з окремою мовою. Якщо уважно прочитати статтю – це додаткові територіальні претензії до України, знову спроба нав’язати думку, що це зона російського впливу, торгівля з Заходом. Так як наші так звані союзники в Європі йдуть на неформальну угоду з Путіним, ми бачимо невиразну позицію, зокрема, адміністрації Байдена”, – сказав політтехнолог.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін опублікував на сайті Кремля статтю “Про історичну єдність росіян і українців”. Він назвав Україну і Росію “частинами, по суті, одного історичного і духовного простору”. Президент РФ підкреслив, що і росіяни, і українці, і білоруси “є спадкоємцями Київської Русі”. Також Путін стверджує, що “справжня суверенність України можлива саме в партнерстві з Росією”.


“Західні автори проєкту “анти-Росія” так налаштовують українську політичну систему, щоб змінювалися президенти, депутати, міністри, але була незмінною установка на розділення з Росією, на ворожнечу з нею”, – йдеться в статті.
Стаття Путіна викликала великий резонанс, її прокоментували багато політиків, журналістів, лідерів думок – не тільки в Україні, але і в самій Росії.
Експерт-міжнародник Максим Ялі в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив, що стаття Путіна може бути частиною підготовки до нового етапу збройної агресії РФ проти України.
“Я вважаю, що не слід сміятися, а готуватися до можливого військового наступу”, – заявив він.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: