Новини України
«Павєрнітє всьо взад… Ми хацім вєрнутся… » — російський пропагандист в Донецьку визнав «незручну правду» (ВІДЕО)

«Павєрнітє всьо взад… Ми хацім вєрнутся… » — російський пропагандист в Донецьку визнав «незручну правду» (ВІДЕО)


----------------------------------
Бабицький визнає, що люди хотіли б повернутися до складу України.
Російський пропагандист Андрій Бабицький, який раніше працював на «Радіо свобода», а після початку окупації Донбасу переїхав жити в захоплений Донецьк, зізнався у вкрай тяжкому житті на території ОРДЛО.
В інтерв’ю московському виданню «Аргументи і факти» Бабицький відверто розповів, що після приходу Росії окуповані райони Донецької і Луганської областей стали жити набагато гірше.
На інтерв’ю звернув увагу журналіст і блогер Денис Казанський, який є одним з представників України в Тристоронньої контактній групі по Донбасу.

На своєму YouTube-каналі Казанський проаналізував інтерв’ю і зазначив моменти, про які Бабицький розповів відверто.
При цьому мова не тільки про те, що після окупації Росією ситуація в ОРДЛО різко погіршилася, Бабицький визнає, що люди хотіли б повернутися до складу України і украй негативно ставляться до ситуації, яка виникла в регіоні після російського вторгнення.
«Як виявляється, за визнанням росіянина, який працює на кремлівську машину пропаганди, більшість жителів Донбасу, виявляється, шкодують про те, що сталося в 2014 році і хотіли б повернути все, як було», — відзначає Казанський.

↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: