Новини України
Львів за лічені хвuлини перетв0рився на Венецію: 3атоплені вулuці, будинки, автомобілі, сильний грім та блискавка (фот0)

Львів за лічені хвuлини перетв0рився на Венецію: 3атоплені вулuці, будинки, автомобілі, сильний грім та блискавка (фот0)


----------------------------------
Львів під вечір у вівторок, 5 липня буквально за лічені хвилини перетворився на венецію
Через це вулиці міста перетворились на ріки. Частина електротранспорту наразі не курсує. 
Про це повідомляють очевидці викладачи фото та відео в мережу
Негода у Львові почалась орієнтовно о 17:00 та триває досі. У місті падає сильний дощ. 
Також чути гучний грім та видно блискавку. Через це деякі вулиці уже затопило. Також у частині Львова та у передмісті випав град. 

У Львівській міській раді уже створили штаб з ліквідації наслідків негоди. У місті не курсує частина електротранспорту. Також через обрив лінії частково відсутнє електропостачання у селищі Рудне, а також на вул. Льняна та вул. Хвильового у Львові. 
У ЛЬВОВІ ВИРУЄ ПОТУЖНА НЕГОДА
“У зв’язку з негодою частина електротранспорту в місті тимчасово не курсує. Фіксуємо підтоплення на вул. Стуса, вул. Сахарова, вул. Під дубом, та вул. І. Франка. Через це виникли перебої у роботі громадського транспорту. Комунальні бригади очищають водоприймачі. Як тільки стече вода – робота електротранспорту відновиться. Попередньо зафіксовано станом на 19.08 підтоплення близько 20 дахів”, – повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. 
Крім того, станом на 19:19 у Львові оголошено повітряну тривогу. 
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: