Новини України
“Далі так неможна, мu вuмушені пітu на ці міри!”: На Заході України розпо чuнають перевірку всіх внутрішньо переміщених осіб, що мешкають у гуртожитках. Що стало причиною

“Далі так неможна, мu вuмушені пітu на ці міри!”: На Заході України розпо чuнають перевірку всіх внутрішньо переміщених осіб, що мешкають у гуртожитках. Що стало причиною


----------------------------------
Керівництво міста Рівного зустрілось з комендантами та представниками гуртожитків. Тема для обговорення: скарги на внутрішньо переміщених осіб, що проживають в гуртожитках. Повідомляють про часі порушення правил проживання.
Про це повідомляють Рівненські новини.
Як сказав міський голова Олександр Третяк, з гуртожитків, в які розселили переселенців, надходять скарги на їх поведінку.
Місто вимушене прийняти міри.
Саме тому у міськраді розпочали збір інформації про осіб, які наразі проживають в гуртожитках.
Цитуємо міського голову Рівного Олександра Третяка:
“Серед них є багато приїжджих з територій, куди вже відносно безпечно повертатися: Київщина, Чернігівщина чекають своїх жителів, аби відновлювати економіку та свої території. Натомість люди продовжують жити тут, сподіваючись лише на державні виплати та міжнародну допомогу. Так, багато з них не мають куди повертатися, адже втратили житло. Але ця інформація також потребує перевірки. Бо ж часто стає лише способом спекуляцій”.
Також до такого кроку спонукає і перспектива початку навчального року в офлайн-режимі. Студенти, які повернуться на навчання просто не матимуть де мешкати.
Олександр Третяк додає:
“Ми розуміємо, що частина цих людей залишиться у гуртожитках, якщо там будуть вільні місця, частинна буде розселена у модульне містечко, до будівництва якого зараз рухаємось, частину обласна військова адміністрація обіцяла допомогти переселити в інші населені пункти. Але частині все ж доведеться повернутися додому, аби там працювати, наповнювати місцеві бюджети”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: