Новини України
Мер Дніпра Філатов: Знаю, 3араз мене 0судять, але під час війни за розkрадання держав них коштів треба вводити сmертну каpу

Мер Дніпра Філатов: Знаю, 3араз мене 0судять, але під час війни за розkрадання держав них коштів треба вводити сmертну каpу


----------------------------------
Введення смертної кари може захистити від недоцільного вкладення грошей місцевим самоуправлінням, розповідає мер Дніпра Борис Філатов в інтерв’ю ZN.UA.
Але при цьому надати можливість мерам робити прямі закупівлі для армії без Prozorro.
Дніпро, перебуваючи близько до зони бойових дій, витрачає великі гроші на будівництво фортифікаційних споруд, які не можуть бути публічними.
«Передусім це затягування термінів, плюс треба зібрати купу папірців. І найголовніше ось, наприклад. Ми будуємо РОП (ротний опорний пункт), і за вимогами Prozorro маємо назвати підрядника, суму та місце розташування. В Інтернеті, щоби російські прочитали? Тобто, прирівняли будівництво військового об’єкта до будівництва дитячого майданчика», – розповів він докладніше.
Філатов заявив, що містам поблизу лінії бойових дій зараз нема часу розбиратися зі скаргами до Антимонопольного комітету та позовів до суду незадоволених учасників тендеру.
Витрачати час на бюрократію містам, які насамперед мають займатися нарощуванням оборонної спроможності просто не можна, це сповільнить важливі процеси.
«У нас війна у країні. Після перемоги нехай приходять КРУ, НАБУ, ГБР. А зараз у нас область та місто обстрілюють ракетами, і нам треба банально вижити та допомогти армії настільки, наскільки це в наших силах. Якщо ви настільки не довіряєте місцевій владі, введіть страту за розкрадання коштів. Але при цьому дайте нам можливість витрачати на армію гроші, які лежать у нас на рахунках», – резюмував він.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: