Новини України
Це буде рез0нанс на всю країну! Гляньте хт0 з Мiн oбopoнu привла снив $580 тиcяч, призначених на придбання aмунiцiї 3СУ. Відео

Це буде рез0нанс на всю країну! Гляньте хт0 з Мiн oбopoнu привла снив $580 тиcяч, призначених на придбання aмунiцiї 3СУ. Відео


----------------------------------
Про це інформує Рубрика, посилаючись на пресслужбу Національної поліції.
Це сталося під час закупівлі військової амуніції. Сума сягнула 580 000 доларів.
“За даними слідства, до її організації причетні двоє громадян України – засновники офшорної компанії на території Королівства Бахрейн. Один із них – діючий адвокат”, зазначили у подіції.
Як наголосили правоохоронці, ці громадяни були представниками Міністерства оборони.
На виконання доручення Міноборони вони знайшли за кордоном постачальника товарів військового призначення для потреб ЗСУ та організували укладення договору між оборонним відомством та турецькою компанією на загальну суму понад 16 млн євро.
Для заволодіння коштами фігуранти переконали керівництво турецької компанії укласти договір з підконтрольним товариством на закупівлю 1000 військових балістичних жилетів IV-го рівня захисту для ЗСУ.
У результаті офшорна компанія отримала 580 000 доларів, але жодних поставок продукції військового призначення не було. Отримані шахрайським шляхом кошти зловмисники розподілили між собою.
Трьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) ККУ. Серед підозрюваних – співзасновники та директор бахрейнської компанії.

Під час обшуків у зловмисників правоохоронці вилучили 17 млн грн, 400 тисяч доларів, 100 тисяч євро, “чорнові” записи, документацію.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: