Світові новини
Щойно! Генсек НАТ0: Взваживши всі “ЗА” і “ПР0ТИ” ми прийняли рішення передати Україні ще більше ПП0 через події 15 лuстопада

Щойно! Генсек НАТ0: Взваживши всі “ЗА” і “ПР0ТИ” ми прийняли рішення передати Україні ще більше ПП0 через події 15 лuстопада


----------------------------------
НАТО передасть Україні системи боротьби з безпілотниками.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг пообіцяв, що Україна отримає більше систем ППО, щоб знищувати ракети, якими російські терористи масово обстрілюють нашу державу. 
Про це генсек НАТО сказав під час брифінгу. 
“Все більше членів Альянсу та партнерів передають Україні передові системи протиповітряної оборони. NASAMS, батареї HAWK з Іспанії та інші, і я також знаю, що Швеція зробила нове повідомлення про надання додаткової підтримки Україні також засобами ППО. Ми мобілізуємо додаткову підтримку, особливо коли йдеться про різні типи протиповітряної оборони. НАТО також надає системи боротьби з безпілотниками. 
Нам потрібно багато різних систем для захисту від крилатих ракет, балістичних ракет та дронів. Нам потрібна багаторівнева система ППО України. Це саме те, що союзники надають різними способами”, – сказав Єнс Столтенберг. 

Масований ракетний обстріл України 

Російські терористи у вівторок, 16 листопада, масовано обстріляли Україну ракетами. Окупанти випустили по нашій державі понад сотню ракет. Двом десяткам з них вдалося досягти своїх цілей, решту збила ППО.
Пошкоджень та руйнувань зазнали енергетичні об’єкти в багатьох областях України. Через це в окремих населених пунктах і цілих областях зникло світло.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: