Новини України
Зараз kожен українець ді3нається правду: Ви зналu, що мu маємо все для того, щоб вu готовлятu дpонu навіть кpащі за іpанські, нема лuше однoго…

Зараз kожен українець ді3нається правду: Ви зналu, що мu маємо все для того, щоб вu готовлятu дpонu навіть кpащі за іpанські, нема лuше однoго…


----------------------------------
Подаємо мовою оригіналу:
Андрій Павловський
Україна має все щоб робити дрони значно кращі за іранські і російські, нема тільки владної волі і бажання! І 68,5 млрд грн в бюджеті 2023 року треба витрачати не на “дороги”, а на власне виробництво сучасних озброєнь…
Юрій Бутусов: ІРАНСЬКІ ДРОНИ – це виклик і вимога негайного розгортання масштабних програм по виробництву дронів в Україні.
Іран не мав ніяких авіаційних технологій, ніяких конструкторів та інженерних шкіл. Вони купили ліцензію у 90-х на наші цивільні Антонови, бо вони взагалі не мали ніякого досвіду. Але зараз Іран значно випередив Україну і Росію у створенні ударних дронів.
Вони це зробили під багаторічними санкціями, які значно обмежують можливості взагалі щось робити.
І вони зробили бюджетну зброю, яка є абсолютно доступною для виробництва в Україні, причому ми це можемо робити на набагато вищому технологічному рівні.
Ми маємо доступ до більш просунутих західних технологій, у нас є бюджет для розробки дронів різних типів — це реальні навіть в наших умовах гроші, у нас є інженерні кадри, є кілька конструкторських бюро, які могли б розробляти дрони різних типів навіть на конкурентній основі, якщо буде визначено оборонне замовлення та фінансування.
Але для всього цього потрібен комплекс державних програм, потрібна стратегія, система роботи, компетентність у постановці технічних завдань та в оцінці проєкт, розвиток технологічних потужностей.
Дрони — це зброя майбутнього, і ми не маємо права відставати від Ірану та Росії у розвитку цієї ключової технології сучасної війни, у нас є усі можливості отримати перевагу. Іранські дрони — це результат в першу чергу компетентної цілеспрямованої державної політики.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: