Новини України
Відновuмо ра3 і на3авжди історичну справделuвість! Наказую негайно розірвати д0говір оренди Почаївської лавриз Московським патріархатом

Відновuмо ра3 і на3авжди історичну справделuвість! Наказую негайно розірвати д0говір оренди Почаївської лавриз Московським патріархатом


----------------------------------
На сайті Кабінету Міністрів України з’явилася електронна петиція про розірвання договору оренди комплексу Почаївської Успенської лаври з УПЦ (що в єдності з мп).
За словами автора петиції Анни Войтович , Почаївська лавра досі перебуває під цілковитою владою російської православної церкви.
«В Україні вже майже рік йде війна, УПЦ (МП) провадить відверту антиукраїнську пропагандивну діяльність і всіляко підтримує ворога. Комплекс споруд Почаївської Свято-Успенської Лаври, що на Тернопільщині досі перебуває під цілковитою владою російської православної церкви, незважаючи на численні порушення пам’яткоохоронного законодавства, чого варте лише будівництво нового гігантського собору та п’ятиповерхового готелю», – йдеться у петиції.

Станом на 26 січня петицію підписало 1397 людей із 25 000 необхідних. Підписати петицію можна тут.
Нагадаємо, 2 грудня 2022 року Україна запровадила санкції проти верхівки УПЦ (мп), через системну антиукраїнську діяльність УПЦ (мп) в Україні. Правоохоронцями було відкрито низку кримінальних проваджень. Конституційний суд України визнав конституційним закон «Про свободу совісті та релігійні організації», який передбачає обов’язкову згадку в назві УПЦ (мп) приналежності до російської православної церкви (РПЦ). 
31 грудня УПЦ (мп) провела останню службу у Верхній лаврі. 1 січня УПЦ (МП) уже не допустили на територію Успенського і Трапезного соборів. У відповідь колишній намісник Лаври митрополит Павло вдався до прокльонів.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: