Новини України
Всі стогнуть, що грошей “немає” на підвuщення зарплат війсьkовuм. Я можу підказатu, особливо провладним депутатам де можна взяти гроші…

Всі стогнуть, що грошей “немає” на підвuщення зарплат війсьkовuм. Я можу підказатu, особливо провладним депутатам де можна взяти гроші…


----------------------------------
Подаємо мовою оригіналу:
Taras Zahorodniy
Бачу стогони, що грошей “немає” на підвищення зарплат військовим. Погрожують підвищенням податків. Я можу підказати, особливо провладним депутатам:
– прикрити схеми, щодо ухиляння податків від грального бізнесу
– прикрити схеми трансфертного ціноутворення на вивіз руди, металу, зерна ( це коли вивозять по 60 дол, а продають за кордоном за 200 дол і гроші в країну не повертають)
– повернути військовий збір на фінансові операції, які фінансові спекулянти ( які називають себе “інвест-банкірами”) скасували собі у 20 році. Вони зараз взагалі мародерствують у повний зріст на спекуляціях з ОВДП та депозитними сертифікатими НБУ
– запровадити індикативні ціни в Прозоро ( щоб одне і те саме обладнання в різних містах про купувалося з різніцією у два-три рази. Це грабунок у законі) та індикативні обсяги робіт за різними напрямками на місцевому рівні (наприклад, скільки треба проводити реального “озеленення”, а не вигадоного. Або скільки робіт треба проводити для прибирання міст. Це теж величезна “годівничка”)
Одразу ж купа грошей раптом з’явиться. Без підвищення податків.
Ті держслужбовці, які “страждають” через 67000 зарплати при безработті в 30% в країні, можуть спокійно йти нах… Бажаючих “постраждати” за такі гроші в країні купа з великою мотивацією, а вони можуть собі спробувати знайти мільйонні зарплати у приватному секторі.
Де ще взяти гроші без підвищення податків для військових?
Спокійно можна скоротити кількість податківців разів в 5. Ліквідувати БЕБ.
За перші три місяці з початку повномасштабного вторгнення бізнес та люди спокійно платили податки без їх «допомоги», коли вони десь поділися.
Як тільки вони прийшли до тями, то одразу пішов блокування ПДВ та інші “принади”.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: