Цікаве
У Росії смартфони провинилися солдатів прибили цвяхами до дошки ганьби

У Росії смартфони провинилися солдатів прибили цвяхами до дошки ганьби


----------------------------------
Не дуже делікатний, але дуже ефективний спосіб боротися з порушниками Федерального закону придумали в одній з частин на Уралі. Порушувати правила солдати більше не будуть, тому що нічим ...
У військовій частині, розташованій в Елан, у тих, що провинилися солдатів відібрали телефони і прибутку їх цвяхами до імпровізованої дошці ганьби.

Під телефонами можна прочитати імена та прізвища військовослужбовців, а зверху красується напис: «Вони порушили Федеральний закон Російської Федерації». А далі наводиться його номер, номер наказу міністра оборони і наказ командира частини.
Як відомо, військовослужбовцям та громадянам, яких призвали на військові збори, забороняється мати при собі гаджети, здатні передавати фото-, аудіо- або відеоматеріали через інтернет. Але в Законі нічого не говориться про те, що провинилися солдатів можна позбавляти смартфонів.

Очевидно, що це ініціатива командира частини, який вирішив боротися з порушниками радикально, по-армійському. І щоб іншим неповадно було, наказав «стратити» кілька телефонів для повчання. Хтось скаже, що офіцерам слід відібрати телефони і закрити їх в сейфі, а коли солдат буде відправлятися додому - повернути. Але, напевно, командир частини порахував, що таким чином інших не виховаєш.

Журналісти видання Е1.RU звернулися за коментарями до прес-служби Центрального військового округу. Але там спочатку не повірили в справжність знімка, а потім дали зовсім короткий коментар, пообіцявши перевірити надану інформацію.
До речі, в інтернеті можна знайти схожі дошки ганьби. Схоже, подібний метод практикується, якщо не повсюдно, то він точно не був винайдений в Елані.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: