Цікаве
У Росії вчитель заступився за колегу і застосував задушливий прийом до учня

У Росії вчитель заступився за колегу і застосував задушливий прийом до учня


----------------------------------
Все частіше ми чуємо про конфлікти в наших школах, які закінчуються рукоприкладством, як з боку учнів, так і з боку вчителів.

Випадок, що стався в сочинській школі № 75 в селищі Лазаревському, не став винятком.
Учитель математики Тигран Асріян не зміг залишитися байдужим до поведінки деяких учнів 6-го класу. Викладач дізнався, що учні довели на попередньому уроці вчительку до сліз і вирішив за неї заступитися.
Спочатку він сильно кричав на учнів, а потім підійшов до одного шестикласника і застосував небезпечний прийом, який називають задушливим.

За словами батьків потерпілого хлопчика, дитина після цього прийому отримав удари і носова кровотеча.

Представники управління освіти мерії Сочі вже знають про цей інцидент і запевняють, що вчитель, який застосував фізичну силу стосовно учня, обов'язково буде покараний.
Педагог вже приніс сім'єю дитини публічні вибачення, а в школі проводиться службове розслідування. Цю справу під свій контроль взяла і міська прокуратура.

Користувачі Мережі розділилися в оцінці цієї події на два табори. Хтось з розумінням поставився до дій педагога, який таким ось чином, хотів захистити свою колегу. А хтось порахував, що такі дії з боку вчителя по відношенню до учня неприпустимі ні за яких умов.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: