Знаменитості
«На мороженку»: Роналду дає своїй дівчині: 98 000 євро в місяць на кишенькові витрати

«На мороженку»: Роналду дає своїй дівчині: 98 000 євро в місяць на кишенькові витрати


----------------------------------
Світова футбольна зірка і просто сексуальний хлопець Кріштіану Роналду вже давно звик до того, що є ласим шматочком для працівників ЗМІ і папараці. Навіть самі непримітні події в його житті стають надбанням суспільства, не кажучи вже про особисте життя і про мільйонні доходи португальця.

Всюдисущим журналістам навіть вдалося з'ясувати яку суму отримує його кохана дівчина на кишенькові витрати.

Сума вражає навіть не самих вразливих. Красуня Джорджина Родрігес може сміливо витрачати 98000 євро на місяць, які відраховує їй щедрий Кріштіану. (Так і хочеться запитати, чому недодав 2000 до кругленької суми).

Щасливиці Джорджини всього лише 26 років, але вона вже встигла подарувати своєму зірковому нареченому дочку Алану-Мартіну, яка стала четвертою дитиною футболіста. Троє інших дітей були народжені сурогатними матерями (а можливо, це була одна жінка), імена яких тримаються в строгому секреті.


Зрозуміло, крім цих грошей, дівчина отримує чимало шикарних подарунків від улюбленого, які охоче демонструє в соціальній мережі.

До речі, сторінка в інстаграм є для іспанської моделі ще одним джерелом доходів, так як вона задоволена популярна у користувачів інтернету.

Багато хто до цих пір жалкують, що красуня Ірина Шейк так і не дочекалася заповітного колечка, яке тепер виблискує на пальці іспанки.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: