Психологія
«Хочу покінчити собою»: мама хлопчика-карлика показала, що таке шкільна цькування

«Хочу покінчити собою»: мама хлопчика-карлика показала, що таке шкільна цькування


----------------------------------
9-річний син австралійки з міста Брісбена страждає на карликовість. Квадену досить нелегко доводиться в школі, де над ним постійно насміхаються і дражнять. Дитина настільки втомився від пресингу, що заявив мамі про те, що не хоче жити.
Квадо розплакався прямо в машині, коли мама забирала його зі школи.

«Мама, я хочу себе вбити!» - говорив плаче дитина.

Мама зняла цей момент на відео і виклала в Facebook, розраховуючи на підтримку оточуючих, яка дуже потрібна була не тільки її синові, а й їй самій.
Користувачі Мережі з усього світу стали відправляти Квадену і його мами слова підтримки. А місцева команда "All Stars" записала для дитини відеоролик.

«Привіт, Кьюдо! Я просто хотів побажати тобі всього самого найкращого. Ми знаємо, що тобі зараз нелегко, але ми дуже хочемо підтримати тебе, друже. Обов'язково приходь на нашу гру в вихідні, ми будемо тебе чекати! Ти повинен знати, що ми завжди поруч і завжди готові підставити своє плече », - сказав лідер команди Латрелл Мітчелл.
Отримала таку необхідну підтримку і мама квадов. Їй радили змінити школу, щоб дитина могла відчувати себе в безпеці.

«Ми, батьки, обов'язково повинні виховувати в наших дітях доброту і співчуття. Вони повинні ставитися до будь-якій людині з повагою і добротою, незалежно від її статі, зовнішності, раси і віри », - писали в коментарях.
Квадену пишуть люди з усього світу, вони радять йому не звертати увагу на недоброзичливців, адже у нього тепер стільки друзів США, країнах Європи та Азії.

Квадо народився з ахондроплазією. При цьому захворюванні порушується ріст кісток, що характеризується великим розміром голови і маленькими кінцівками. Люди з цим захворюванням абсолютно нормальні і ніяких затримок у розумовому розвитку у них немає.
Тільки однокласники квадов так не вважають і почали знущатися над хлопчиком з першого класу. І вже тоді квадов сильно засмучувався і говорив про те, що не хоче жити. Просто словами дитина не обмежувався, він кілька разів дійсно, намагався це зробити.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: