Цікаве
Мама хотіла порадувати дитини, переодягнувшись в ведмедя, але все пішло не за планом

Мама хотіла порадувати дитини, переодягнувшись в ведмедя, але все пішло не за планом


----------------------------------
Креативна матуся з американського штату Техас на ім'я Хільда Парралеса вирішила пожартувати над своїм сином Аароном Диби, але хлопчик її жарт не оцінили.

Матусі не сподобалося, що дитина відмовився тримати її за руку в День всіх закоханих і вона вирішила синові за своїм "помститися".

Матуся наділу на себе костюм плюшевого ведмедя і дочекавшись, коли хлопчик увійде в кімнату, поворухнулася. Для хлопчика ожилий ведмедик став справжнім шоком і він з криками вибіг з дитячої.

Дитина біг по сходах і кричав про те, що плюшевий ведмідь поворухнувся!
Мама Аарона завжди відрізнялася великою фантазією, адже і дизайн його кімнати вона розробила сама. На одній зі стін кімнати "красується" моторошна фігура Халка, яка запросто може злякати кого завгодно.

Свій розіграш з ведмедем, Хільда пояснила так: «Аарон заслужив це! Адже він відмовився тримати мене за руку, коли я його за неї взяла ».
Коментарі на вчинок матусі розділилися, хтось вважав його дурним і навіть небезпечним, а кому-то настільки сподобалася дитяча, що вони були б не проти в неї переїхати.

«Мені здається, що тепер твій син буде ненавидіти плюшевих ведмедів до кінця свого життя», - написав один із коментаторів.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: