Гумор
«Пострашнеешь - приходь»: британку вигнали з сауни за надмірну секcапільность

«Пострашнеешь - приходь»: британку вигнали з сауни за надмірну секcапільность


----------------------------------
23-річна мешканка Лондона Ніколь Бернадоччі, яка активно займається спортом і працює доглядальницею, вирушила фітнес-клуб і ніяк не очікувала, чим все це може для неї закінчиться.

Позаймавшись на тренажерах і поплававши в басейні, Ніколь вирушила в сауну, з якої її незабаром ... ввічливо попросили.

Співробітники фітнес-клубу звернулися до Ніколь з проханням покинути парилку через її занадто «сексуального виду».
Ніколь навіть не відразу зрозуміла про що мова, адже на ній був закритий чорний купальник, але матері дітей, які в цей час займалися плаванням в басейні, вирішили що він занадто відкритий і викликає. Крім того, вони зажадали, щоб в сауні вона чимось прикрилася.
Все це відбулося в фітнес-клубі "Hillingdon Sports and Leisur" e в Аксбрідже і разом з Ніколь були її наречений і його брат. Всі вони моторошно здивувалися, коли менеджер попросила Ніколь покинути сауну через її купальника.
«Коли матусі дітей дивно дивилися на мене в роздягальні, я і припустити не могла, чим це обернеться. Адміністратор була зі мною люб'язна і я навіть заплатила менше через дитячі занять з плавання.

І коли вона попросила мене покинути сауну, я подумала, що це пов'язано з оплатою. Ну а потім адміністратор сказала, мені що мами дітей наполягають на тому, щоб я обернулася рушником.
Я була шокована подібним зверненням. Такі ж емоції випробував і мій наречений, який відмовлявся розуміти, що я, виявляється, одягнена зухвало. На мені був звичайний закритий купальник. Я відмовилася обгортають рушником і пішла звідти і більше я в цей клуб не повернуся!

На мою думку, то що зі мною сталося - це дискримінація мого тіла, і я пережила вкрай негативні емоції »- розповіла Ніколь.


За словами дівчини, купальник і повинен облягати тіло і якщо воно у неї занадто привабливе, то це не причина не дозволяти їй ходити в сауну або басейн.

Того дня на дівчині був спеціальний спортивний купальник з подвійною тканини, і навіть намокнув, він не дуже вже облягає тіло.

Ніколь ще не вирішила чи буде вона судиться з фітнес-клубом чи ні, але цілком можливо, вона це зробить. Представники фітнес-клубу поки ніяк цю ситуацію не коментують.
↓Поділитися з друзями в Facebook↓

↓Тисни «Подобається» і отримуй тільки кращі пости в Facebook↓
Інші матеріали рубрики: